Abi

Ostu sooritamiseks on vajalik registreerumine. Teie kontol säilitatakse kogu teie ostude ajalugu. Teie kontole saab siseneda igast arvutist kasutajatunnuse ja parooli olemasolul.

Raamatuid saavad osta ainult registreeritud kasutajad.
 • Lisage valitud raamat ostukorvi, klikkides “Osta raamat”.
 • Ostu sooritamiseks avage ostukorv, kontrollige valitud raamatute vastavust ja vajutage nupule “Vormista tellimus”.
 • Tellimuse vormistamisel täitke enda ehk tellija andmed, saaja andmed (kui need erinevad tellija andmetest), valige makseviis ja kohaletoimetamisviis.
 • Nõustuge tellimistingimustega ja kinnitage tellimus, vajutades nupule „Esita tellimus”.
 • Kui valisite makseviisiks pangalink, siis suunatakse teid valitud internetipanka. Õnnestunud makse korral saate koheselt makset kinnitava teate oma e-posti aadressile.
 • Kui valisite makseviisiks ülekanne, siis saadame teie e-posti aadressile ettemaksuarve vajalike pangarekvisiitidega. Ülekande tegemisel tuleb teil selgitusse märkida ettemaksuarve number. Raamatupakk saadetakse välja kolme kuni viie tööpäeva jooksul pärast ettemaksuarve kogu summas tasumist.
 • Puuduva raamatu asendamine toimub ainult tellijaga kokkuleppel.

E-raamatuid saavad osta ainult registreeritud kasutajad. Enne esimest ostu soovitame teil alla laadida e-raamatunäidis veendumaks, et see sobib teile. E-raamatunäidist saab alla laadida siit.
 • Lisage valitud raamat ostukorvi, klikkides “Osta raamat”.
 • Ostu sooritamiseks avage ostukorv, kontrollige valitud raamatute vastavust ja vajutage nupule “Vormista tellimus”.
 • Tellimuse vormistamisel täitke enda ehk tellija andmed, saaja andmed (kui need erinevad tellija andmetest), valige makseviis ja kohaletoimetamisviis.
 • Nõustuge tellimistingimustega ja kinnitage tellimus, vajutades nupule „Esita tellimus”.
 • Kui valisite makseviisiks pangalink, siis suunatakse teid valitud internetipanka. Õnnestunud makse korral saate koheselt makset kinnitava teate oma e-posti aadressile.
 • Kui valisite makseviisiks ülekanne, siis saadame teie e-posti aadressile ettemaksuarve vajalike pangarekvisiitidega. Ülekande tegemisel tuleb teil selgitusse märkida ettemaksuarve number. Järgmisel tööpäeval pärast raha müüja ehk firma OÜ Eram Books kontole laekumist saate e-kirja teatega teie kontole linkide lisandumisest e-raamatute allalaadimiseks.

E-raamatute PDF formaadis ja paberraamatute ostu puhul koostatakse ühine ettemaksuarve.

Palun saatke kiri e-posti aadressile ee.nesre@puakr

E-poes saab tasuda:
 • pangalingiga (Swedbank, SEB Pank, LHV, Citadele, Luminor, Coop);
 • ülekandega.

Pangalink (Swedbank, SEB Pank, LHV, Citadele, Luminor, Coop)

Selle makseviisi valimisel suunatakse teid valitud internetipanka. Seal näete täidetud maksekorraldust, millel on maksmisele kuuluv summa. Pärast makse kinnitamist väljuge internetipangast, klikkides “Tagasi müüja juurde”. Pangalingi makseid vahendab EveryPay AS. Tasumine toimub väljaspool ersen.ee e-poodi turvalises keskkonnas. E-raamatu ostu puhul, pärast õnnestunud makset on e-raamatu failid koheselt saadaval allalaadimiseks.

Ülekanne

Tellimuse alusel saadetakse teie e-posti aadressile ettemaksuarve, mis tuleb tasuda esimesel võimalusel. Müüja ehk firma OÜ Eram Books pangarekvisiidid on märgitud ettemaksuarvel. Ülekande tegemisel tuleb teil selgitusse märkida ettemaksuarve number. Raamatupakk saadetakse välja pärast ettemaksuarve kogu summas tasumist. E-raamatute puhul saate e-kirja teatega teie kontole linkide lisandumisest faili allalaadimiseks järgmisel tööpäeval pärast raha firma OÜ Eram Books kontole laekumist.

Kaupa võib kätte toimetada mitmel viisil.
 • DPD pakiautomaati Eesti piires (2,85 €). Pärast ettemaksuarve tasumist pangalingiga või ülekandega saadetakse Ostjale kolme kuni viie tööpäeva jooksul e-posti aadressile teatis kauba üleandmise kohta kättetoimetamisfirma operaatorile. Paki saabudes saadetakse Ostja mobiiltelefonile SMS teatega uksekood. Ostja sisestab SMSis sisaldunud uksekoodi pakiautomaadi puutetundlikul ekraanil, selle peale avaneb õige kapiuks ja ta saab oma tellimuse kätte. Pakki hoitakse pakiautomaadis 7 kalendripäeva alates Ostja mobiiltelefonile uksekoodi saatmisest. Seejärel tagastatakse pakk Müüjale. Kui pakk on juba Müüjale tagastatud või on tagastamisel, siis selle kättesaamiseks tuleb Ostjal tasuda DPD saatekulu uuesti.
 • Smartposti pakiautomaati Eesti piires (2,99 €). Pärast ettemaksuarve tasumist pangalingiga või ülekandega saadetakse Ostjale kolme kuni viie tööpäeva jooksul e-posti aadressile teatis kauba üleandmise kohta kättetoimetamisfirma operaatorile. Paki saabudes saadetakse Ostja mobiiltelefonile SMS teatega uksekood. Ostja sisestab SMSis sisaldunud uksekoodi pakiautomaadi puutetundlikul ekraanil, selle peale avaneb õige kapiuks ja ta saab oma tellimuse kätte. Pakki hoitakse pakiautomaadis 7 kalendripäeva alates Ostja mobiiltelefonile uksekoodi saatmisest. Seejärel tagastatakse pakk Müüjale. Kui pakk on juba Müüjale tagastatud või on tagastamisel, siis selle kättesaamiseks tuleb Ostjal tasuda Smartposti saatekulu uuesti.
 • Omniva pakiautomaati Eesti piires (2,75 €). Pärast ettemaksuarve tasumist pangalingiga või ülekandega saadetakse Ostjale kolme kuni viie tööpäeva jooksul e-posti aadressile teatis kauba üleandmise kohta kättetoimetamisfirma operaatorile. Paki saabudes saadetakse Ostja mobiiltelefonile SMS teatega uksekood. Ostja sisestab SMSis sisaldunud uksekoodi pakiautomaadi puutetundlikul ekraanil, selle peale avaneb õige kapiuks ja ta saab oma tellimuse kätte. Pakki hoitakse pakiautomaadis 7 kalendripäeva alates Ostja mobiiltelefonile uksekoodi saatmisest. Seejärel tagastatakse pakk Müüjale. Kui pakk on juba Müüjale tagastatud või on tagastamisel, siis selle kättesaamiseks tuleb Ostjal tasuda Omniva saatekulu uuesti.
 • Omniva postkontorisse Eesti piires (4,99 €). Pärast ettemaksuarve tasumist pangalingiga või ülekandega saadetakse Ostjale kolme kuni viie tööpäeva jooksul e-posti aadressile teatis kauba üleandmise kohta kättetoimetamisfirma operaatorile. Pärast Omnivalt/Eesti Postilt teatise saamist võib Ostja valitud postkontorist oma paki kätte saada. Pakkide tasuta hoiuaeg postkontoris on 15 kalendripäeva. Paki saaja saab kirjaliku avalduse alusel hoiuaega pikendada veel kuni 15 kalendripäeva tasudes koheselt ka selle eest. Täpsem info Omnivalt/Eesti Postilt.
 • Kulleriga Eesti piires (5,99 €). Pärast ettemaksuarve tasumist pangalingiga või ülekandega saadetakse Ostjale kolme kuni viie tööpäeva jooksul e-posti aadressile teatis kauba üleandmise kohta kullerfirma operaatorile. Pärast seda võtab kuller Ostjaga ühendust ja kooskõlastab talle sobiva aja kauba kättetoimetamiseks.

Kõiki paberraamatuid saab Eestist tellida ka välismaale. Saatekulud on eraldi arvutatud, kuna need sõltuvad sihtkohast ning kaalust. Tellimiseks tuleb võtta ühendust kirjastuse Ersen raamatupoe klienditoega esmaspäevast neljapäevani kl 9.00–11.00 telefonil +372 53 924 601 või e-posti aadressil ee.nesre@puakr.

Jah, kõik välismaa elanikud saavad tellida e-raamatuid.

Kõik kirjastuse Ersen raamatupoe veebilehel (ersen.ee) olevad e-raamatud PDF formaadis on mõeldud arvutis lugemiseks. Me ei garanteeri, et neid saab lugeda sama hästi e-lugerites, iPadis vms. Kui kahtlete, siis palume alla laadida tasuta näidis siit ja proovida oma seadmeid. Kui soovite lugeda kirjastuse ERSEN e-raamatuid lugerites, soovitame eelistada e-raamatuid ePUB formaadis (https://ersenipood.live.edrk.ee/home). Kui e-raamat on saadaval ePUB formaadis, siis viitav nupp on e-raamatu juures.

Praegu pakume lugejatele ainult ühte e-raamatute lugemise formaati – PDF (lugemisprogramm ADOBE READER Macile ja Windowsile), mõeldud arvutis lugemiseks (ersen.ee lehel). Kui soovite lugeda kirjastuse ERSEN e-raamatuid lugerites, soovitame eelistada e-raamatuid ePUB formaadis (https://ersenipood.live.edrk.ee/home). Kui e-raamat on saadaval ePUB formaadis, siis viitav nupp on e-raamatu juures.

E-raamatud on ettenähtud ainult individuaalseks kasutamiseks ja neid on keelatud ilma autori ja kirjastaja kirjaliku nõusolekuta levitada.

Nende reeglite rikkujad selgitatakse välja ja võetakse kohtulikule vastutusele. Ostetud kauba identifitseerimiseks pärast allalaadimist sisestatakse raamatu elektroonilisse versiooni andmed ostu ja ostja kohta šifreeritud kujul.

Isiklikult kasutada, lugeda, säilitada reservkoopiat. Ostetud e-raamatut ei tohi printida ega teistele inimestele edasi anda või müüa. E-raamatu ostmisel olete nõustunud tellimistingimustega ja vajadusel saate tutvuda nendega sellel lingil.

E-raamatutele sanktsioneerimata juurdepääsu vältimiseks on ostetud e-raamatut võimalik alla laadida 7 päeva jooksul pärast seda, kui e-raamat on Ostjale kättesaadavaks tehtud.

Kui valisite makseviisiks ülekanne, siis failid on kättesaadavad allalaadimiseks järgmisel tööpäeval pärast raha müüja ehk firma OÜ Eram Books kontole laekumist.

E-raamat ei ole allalaadimiseks kättesaadav, kui on möödunud rohkem kui 7 päeva raamatu kättesaadavaks muutmist.

Taganemisõigus ei kohaldu veebist allalaaditavatele toodetele (e-raamatud). Ostja vastutab endale sobivas vormis toote (nt paberkandjal raamat või e-raamat PDF formaadis) tellimise eest, formaadi info on kuvatud tootekirjelduse osana. Müüja ei vastuta Ostja isiklike seadmete riketest tulenevat toote kadu.

Tarbijast Ostjal on õigus paberraamatute tellimusest põhjust avaldamata taganeda alates tellimuse tegemisest kuni toodete kättesaamisele järgneva 14 kalendripäeva jooksul. Vt tingimusi.

Garantiikohustused ei laiene raamatutele. Paberraamatut võib vahetada ainult teise samasuguse vastu ja üksnes trükikoja praagi avastamise korral. E-raamatud ei kuulu tagastamisele ja neil pole garantiiaega. Kõik raamatukoopiad on protestitud ja müügiajaks soovitatud tarkvara abil – Adobe Acrobat Reader – arvutis vaatamiseks kõlblikus olukorras. E-raamatute vaatamiseks muude, meie kirjelduses osutamata programmide või seadmete kasutamine pole keelatud, kuid me ei taga lähtematerjali õiget kuvamist. Müüja ei tagasta Ostjale raha. Sellel eesmärgil antakse Ostjale võimalus tutvuda e-raamatunäidisega. E-raamatunäidist saab alla laadida siit. Ostetud failide avamisega tekkivate probleemide korral pöörduge kirjastuse ERSEN raamatupoe klienditoe poole.

Me ei avalda kolmandatele isikutele teie kasutajatunnust ja parooli ning e-posti aadressi, samuti registreerimisel saadud muid andmeid.

Kasutage automaatset parooli taastamist.

Veenduge, et logisite õigesti sisse ja sisestasite õige parooli; uuendage brauseri lehekülge; proovige töötada ainult ühes brauseri aknas.

Teie e-post on peamine konto omamise õiguse kinnitus meie juures. Seetõttu ei saa me enamikul juhtudel teid ilma teie kirjaliku avalduseta millegagi aidata.


Probleemide tekkimise korral saab kirjastuse ERSEN raamatupoe klienditoega ühendust võtta esmaspäevast neljapäevani kl 9.00–11.00 telefonil +372 53 924 601 või e-posti aadressil ee.nesre@puakr.