Michelle Major

Pulmahooaeg. Carolina tüdrukud, ...

25.30€

Maksudeta: 23.21€

Viimane inimene, keda ta Põhja-Carolinas Magnolia linnas näha tahab, võib olla just see, keda ta oodanud on... Mariella Jacob oli üks maailma parimaid pulmakleididisainereid, kuid..

Lori Foster

Nii vapper ja meelekindel. Pereko...

27.60€

Maksudeta: 25.32€

Sügaval südames on neil saladused, ent veelgi tugevam kirg... Kennedy Brooks on aastate jooksul õppinud end kaitsma ja julgustanud ka teisi naisi seda tegema. Ometi on elus ohte, ..

Betty Neels

Vaikne professor

17.25€

Maksudeta: 15.83€

Megan arvas, et tal on kõik olemas – hea töö, hooliv perekond ja kihlatu, kellest saab suurepärane abikaasa. Aga siis langes ta täiuslik maailm kokku ning tema ainus lootus oli pro..

Christine Merrill

Argliku krahvinna ärkamine

23.75€

Maksudeta: 21.79€

Sari ajalooline romaan 142 Paaniline põgenemine...lõpeb üllatava ettepanekuga! Falloni krahv Evan Bellwether on rabatud, kui Madeline Goddard teeb ebaõnnestunud katse ballilt põg..

Jennifer Bardsley

Meie lugu

32.50€

Maksudeta: 29.82€

Armastuslugu, mis on kullast kallim. Andrea Wint elab Washingtoni osariigis Port Inezi väikelinnas lihtsat elu. Ta teeb tööd, naudib imelist vaadet oma maja eendaknast ja külastab..

Sarah Morgan

Raamatuklubi hotell

33.75€

Maksudeta: 30.96€

Vermonti maapiirkondade lumiste maastike keskel on peidus Vahtrasuhkru hotell – butiikhotell, mille Hattie Coleman ja tema abikaasa Brent armastusega renoveerisid. Aga kui Brent ku..

Kristin Harper

Suvi Hope Havenis

27.50€

Maksudeta: 25.23€

Seedripuudega ääristatud sõiduteed pidi üles minnes tunneb ta pisaraid silmi tungimas, kui näeb suvila pleekinud kaunistusi ja kooruva värviga türkiissiniseid aknaluuke. Sügavalt s..

Donna Ashcroft

Uute alguste väikelinn

28.75€

Maksudeta: 26.38€

Mõnikord tundub kõige pea peale pööramine just õige... Evie on valinud turvalisuse. Ta elab Šoti mägismaal oma perekonna talus ega käi kohalikust väikelinnast kaugemal. Kõige oota..

Catherine Tinley

Lord Londonis

24.15€

Maksudeta: 22.16€

Sari ajalooline romaan 134 Uus lord saabub linna.Kas ta lahkub siit koos naisega? Angus MacDonald on äsja saabunud Londonisse oma maid tagasi nõudma, kui päästab leedi Isabella..

Debbie Macomber

Kodu Dakotas. Dakota, 2. raamat

27.60€

Maksudeta: 25.32€

Linn ärkab ellu! Buffalo Valleysse Põhja-Dakotas saabuvad uued elanikud – näiteks Lindsay Snyder, kes tuli siia õpetajaks, jäi ja abiellus kohaliku taluniku Gage Sinclairiga. Nüüd..

Barbara Freethy

Suurim unistus. Whisper Lake, 2. ...

27.60€

Maksudeta: 25.32€

Brodie McGuire oli kartmatu mäesuusataja, kelle unistus olümpiakullast purunes ühe saatusliku kukkumisega. Nüüd käib ta vanaisa jälgedes ja töötab politseinikuna oma kodulinnas Whi..

Betty Neels

Victoria võit

19.55€

Maksudeta: 17.94€

Ta pidi endasse uskuma! Victoria oli väga kena tüdruk, kuid et tal oli kolm veelgi kenamat õde, oli tal oma välimuse osas teatud eelarvamus välja kujunenud. Kui siis nägus Alexand..