Raamatud

Melissa Wiesner

Perekonnasaladus

28.75€

Maksudeta: 26.38€

„Mis siis, kui su isa, kellega sa pole aastaid kohtunud, jätab endast maha valusa saladuse?“ June Westwood on muserdatud uudisest, et isa, kellega ta viimati kohtus väikese tüdruk..

Lynn Painter

Härra Vale Number

27.50€

Maksudeta: 25.23€

Selles Lynn Painteri lõbusas romantilises komöödias hakkab jutt jooksma, kui flirtiv sõnum tundmatult numbrilt viib põneva anonüümse suhtluseni. Ebaõnn on Olivia Marshallit alati ..

Daniel Hurst

Paari kättemaks

23.75€

Maksudeta: 21.79€

Kui kaugele sina oma lapse kaitsmiseks läheksid? Ma teadsin, et midagi on halvasti. Emainstinkt ütles. Sain aru, et mu poeg hakkas minu eest asju varjama. Ta läks varem kooli val..

RaeAnne Thayne

Tants kuuvalgel. Külmajõe kaubo...

23.75€

Maksudeta: 21.79€

LEITNANT MAGDALENA CRUZ NAASIS KOJU... Kuid tema kojutulek polnud päris selline, nagu ta oli endale ette kujutanud. Kuigi ta ei tahtnud midagi muud kui ainult üksi olla, keeldus ä..

Samantha Hastings

Markii ja põgenev daam

25.00€

Maksudeta: 22.94€

Sari ajalooline romaan 141 Kas sellest sassis juustega põgenikust... saab hooaja pärl? Kui Cheswicki markii – Wick – võtab oma katuse alla salapärase naise, avastab ta jahmatuseg..

Stefanie London

Taksikoer kannab Pradat

31.25€

Maksudeta: 28.67€

Kuidas alustada uuesti, kui su elu suurimat viga on näinud rohkem kui miljon silmapaari? Unustage briljandid – internet kestab igavesti. Sotsiaalmeediakonsultant Isla Thompson sai..

Robyn Carr

Sosistav kalju. Neitsijõgi, 3. r...

22.00€

Maksudeta: 20.18€

Neitsijõgi on aastate jooksul pakkunud varju nii mõnelegi eksinud hingele – ja ruumi on alati veel… Neitsijõest sai turvaline pelgupaik Sacramento prokurörile Brie Sheridanile pär..

Dr Joan Liebmann-Smith, Jacqueline Nardi Egan

Keha märgid

26.25€

Maksudeta: 24.08€

Me kõik märkame teinekord oma keha juures asju, mis ei tundu päris korras olevat. Millal on tegu süütu füsioloogilise kõrvalekaldega ja millal on häire märk sellest, et tuleks arst..

Lorraine Brown

Viis päeva Firenzes

26.25€

Maksudeta: 24.08€

Kihlatu. Vana armastus. Ja viis päeva Firenzes... Maddie on seitsmendas taevas, kui ta peigmees Nick talle Pariisis abieluettepaneku teeb. Ning viis päeva Firenzes koos Nicki pere..

Sherryl Woods

Tükike taevast. Armsad Magnoolia...

33.75€

Maksudeta: 30.96€

Tere tulemast Armsate Magnooliate maailma, kus sõbrad on lähedasemad kui perekond ja lõbu ning skandaal on alati osa elust. Sellest ajast, kui Dana Sue Sullivan oma eksabikaasa af..

RaeAnne Thayne

Jõulud Shelter Innis

28.75€

Maksudeta: 26.38€

Tule Shelter Springsi, kus südamed on soojad ja lootused eredad… Kasvades üles Shelter Inni hotellis, kadestas Natalie Shepherd külalisi, kes võisid tulla ja minna nii, nagu nad i..

Jamie Beck

Usalda mind

32.50€

Maksudeta: 29.82€

KAKS UUT NAABRIT, KEL ON MIDAGI ÜHIST:NAD MÕLEMAD VARJAVAD MIDAGI. Wendy Moore varjab oma näpatud pudipadi kõigi, sealhulgas oma abikaasa eest. Mees arvab, et Wendy sai teraapia a..

Amanda Prowse

Tükkide üleskorjamine

32.50€

Maksudeta: 29.82€

Selles südantsoojendavas loos miljoneid eksemplare müünud autorilt Amanda Prowseʼilt on peategelane Nora õnne leidmisest loobunud. Aga on see teda kogu aeg oodanud? Kui Nora ja te..

Jeneva Rose

Läheme kohtama (jälle)

27.50€

Maksudeta: 25.23€

Üks mees avaldas mulle täna õhtul armastust Peyton Sanders loodab, et ei ole juba liiga hilja talle samaga vastata. Tal on kõrini mõttetutest suhetest ja paremale svaipimisest nin..

Barbara O'Neal

See imeline paik

30.00€

Maksudeta: 27.52€

Armastus on keeruline.Armastus võib murda südame. See peab väga hästi paika nelja naise puhul. Kui kuulus peakokk Augustus Beauvais sureb, jääb temast maha tähelepanuväärse minevi..

Betty Neels

Tormiline aprill

20.00€

Maksudeta: 18.35€

See lihtsalt pidi olema...unelmate pulm. Harriet on viimaks ometi leidnud oma unelmate mehe – just selle, kellega abiellumisest ta on alati unistanud. Aga ülimalt atraktiivne..

Jacquelyn Mitchard

Perekondlik skandaal

32.50€

Maksudeta: 29.82€

New York Timesi ühe enimmüüduma autori Jacquelyn Mitchardi sulest on ilmunud pöörane peredraama, mille käigus õpitakse tundma lojaalsuse, pettuse ja armukadeduse emotsionaalseid ta..

Melissa Wiesner

Kõik see tuleb sinu juurde tagas...

31.25€

Maksudeta: 28.67€

See on unustamatu ja südantlõhestav armastuslugu, mille keskne küsimus on: kas saladuste hoidmine võib hävitada tõelise armastuse? Anna rabab tööd teha, et rahastada oma õpinguid,..

Sophia Williams

Kuidas hertsog endale naise leidi...

23.75€

Maksudeta: 21.79€

Sari ajalooline romaan 140 Kiirustades tehtud ettepanek...Kahetsemine jõudehetkel? Harwelli hertsog Alexander ei saanud pealtvaatajaks jääda ja lasta mühkamil pärijannast Emma el..

José Silva ja Philip Miele

Meelekontroll Silva meetodil

21.25€

Maksudeta: 19.50€

Ülim enesetunnetuse tehnika! Sellest ajast peale, kui raamat „Meelekontroll Silva meetodil“ esimest korda inglise keeles ilmus, on üle miljoni inimese (sealjuures ka oma ala suurk..

Lee Tobin McClain

Rannaraamatute pood. Kodulinna ve...

28.75€

Maksudeta: 26.38€

Leia see, mis on seni puudu olnud…Chesapeakeʼi lahe ääres Raamatupoe pidamine maalilisel Chesapeakeʼi saarel on Deena Clarki jaoks unistuste töö, ent sel pakkumisel on konks. Ta p..

Susan Mallery

Suvine raamatuklubi

33.75€

Maksudeta: 30.96€

Suvise raamatuklubi reeglid on lihtsad: Ei ühtki kurba raamatut Ei mingit survet Vein! Jesss! Parimad sõbrannad Laurel ja Paris võtavad rõõmuga Cassie oma kampa. Sel aastal..

Robyn Carr

Sõpruse klubi

28.75€

Maksudeta: 26.38€

Kui tuntud telekokk taipab, et tema noor praktikant on toksilise suhte vangis, otsustab ta neiut aidata, isegi kui peab selle nimel paljastama saladuse, mida pole kellegagi jaganud..

RaeAnne Thayne

Suvi Põldmarjamajas. Põldmarjam...

21.25€

Maksudeta: 19.50€

KAS MINEVIKUSALADUSED…… jäävad ette tulevikule, mida ta on alati igatsenud? Uurija Wyatt Townsendi külgetõmme mõjub Rosa Galvezele sama võimsalt nagu kuu ookeani tõusudele ja mõõn..