Tänapäevased armastusromaanid

Jessica Gilmore

Suveromanss Itaalia magnaadiga

11.39€

12.65€

Maksudeta: 10.45€

Kas tema afäärist Itaalias võib saada elu armastus? Pulmakorraldaja Madeleine Fitzroy põgeneb oma mugavusabielu sõlmimiselt, tõotades endale, et ei lepi kunagi vähema kui tõelis..

Susan Mallery

Hea abikaasamaterjal. Kodulinna h...

18.25€

Maksudeta: 16.74€

Kui kahe endise armastaja vahel sädemed taas lendama hakkavad, võib süttinud kirg liiga kuum olla, et sellele vastu panna. Kari Asbury ei arvanud, et ta kunagi Texase väikelinna..

Lee Tobin McClain

Majake rannal

21.25€

Maksudeta: 19.50€

Põgenemine Chesapeake’i lahe äärde, kus rannaelu on täis armastust, üllatusi ja uusi võimalusi… Kui vigastus sunnib K-9 politseinikku Trey Harrisoni tööst kõrvale jääma, on tema..

Nina Bocci

Armastuse ja vihkamise vahel

20.29€

22.54€

Maksudeta: 18.61€

Nauditav ajaviiteromaan, milles noor naine, kes peab aitama valimisteks oma vana sõbra kuvandit parandada, avastab, et polegi mehe võlude suhtes võib-olla nii ükskõikne, kui ise ar..

Heather Burch

Üks lavendlisinine pael

22.50€

Maksudeta: 20.64€

Kas suudab pakk kaua peidus olnud Teise maailmasõja kangelase armastuskirju inspireerida murtud südamega naist uuesti armastama? Vapustatud kibedast lahutusest, hülgab Adrienne ..

Sarah Morgan

Üks suvi Pariisis

20.29€

22.54€

Maksudeta: 18.61€

Südantsoojendav romaan sõpruse ja armastuse väest ning sellest, mis juhtub siis, kui lõpp on kõigest algus... Grace on kavandanud oma abikaasale kahekümne viiendaks pulma-aastap..

Abby Jimenez

Ainult sõbrad

24.50€

Maksudeta: 22.48€

Lõbus ja südantsoojendav romantiline menuraamat, mis sind kohe endasse haarab Kristen Peterson on rahu ise, sõprade jaoks kõigeks valmis ja tal pole tahtmist raisata aega kuttid..

Sariah Wilson

Toateenija

21.25€

Maksudeta: 19.50€

Madison Huntingtonil on kindel plaan teha unistused teoks. Seega peab ta ütlema ei pereärile, et vabaneda perekonna rikkuse ja mõju koormast. Paraku jätab see samm ta ilma kopsakas..

Wendy Francis

Viisakas käitumine

22.00€

Maksudeta: 20.18€

Moodne perekond koguneb veetma mälestusväärset nädalavahetust romaanis, milles ei puudu huumor ja südamlikkus... Meredith Parker on käinud Boltonis, oma kaksikute kolledžis, küm..

Katrina Cudmore

Uus võimalus isamehega

11.39€

12.65€

Maksudeta: 10.45€

Kas mees, kes murdis tema südame... ...saab selle ka terveks teha? Hannah McGinley sõidab Prantsusmaale, et panna paari oma parim sõbranna. Ta on otsustanud mitte armuda mehess..

Shelly Alexander

Sügaval südames

21.25€

Maksudeta: 19.50€

Naisel on saladus. Meest saadab skandaal. Ja kumbki ei saa eitada vastastikust veetlust. Ella Dennings on maruvihane. Läbimärg, mudane ja maruvihane. Kõik, mida ta tahab, on vee..

Renée Carlino

Enne võõraks jäämist

21.25€

Maksudeta: 19.50€

KAOTATUD SIDEMED TEINE VÕIMALUS ARMASTADA Rohesilmsele lembelinnule: Me kohtusime viisteist aastat tagasi sel päeval, mil viisin oma asjad New Yorgi ülikooli ühikatuppa,..

Linda Howard

Mackenzie mäng. Neljas raamat

14.49€

16.10€

Maksudeta: 13.29€

Ohtliku kurjategija jälgi ajades leiab agent Chance Mackenzie oma lõksu jaoks täiusliku sööda: sihtmärgi tütre Sunny Milleri. Chance kehastub ainsaks meheks, keda naine usaldab, ja..

Kerry Kletter

Idaranniku tüdrukud

23.25€

Maksudeta: 21.33€

Nad jagasid lugematul hulgal suurepäraseid mälestusi – ja ühte, mida oleksid tahtnud unustada Lapsepõlvesõbrad Hannah, Maya, Blue ja Renee jagavad sidet, mis meenutab pigem pere..

Molly Fader

McAvoy-õdede saladuste raamat

17.18€

19.09€

Maksudeta: 15.76€

Seitseteist aastat on möödunud traagilisest suvest, mis lahutas õed McAvoyd. Metsik Lindy lahkus kodust, alustas uut elu linnas ega vaadanud kordagi tagasi. Delia, kes jäi koju, sa..

Meghan Quinn

Uus võimalus

22.50€

Maksudeta: 20.64€

See pidi olema rahulik õhtu, kui tähistasime mu venna sünnipäeva. Miski ei pidanud valesti minema. Me ju lubasime, et käitume korralikult… Aga vaja läks vaid ühte metsikut õhtut..

Elysia Whisler

Sind päästes

25.75€

Maksudeta: 23.62€

Naine vajab uut algust. Mehe armid pole tervenenud. Päästetud koerte abiga avastavad mõlemad, et igaüks on ära teeninud võimaluse olla õnnelik. Aasta pärast luhtunud suhet ja ra..

Susan Mallery

Isaks õppimine. Kodulinna hurmur...

14.49€

16.10€

Maksudeta: 13.29€

Üksikema Sandy Walker tuli Glenwoodi lootuses leida vaikne ja sõbralik koht, kus oma kolm last üles kasvatada. Tal polnud kavaski otsida metsikut seiklust kurikuulsa poissmehe Kyle..

Nina Bocci

Kohtume Armastuse tänaval. Teine...

23.25€

Maksudeta: 21.33€

Unustamatu lugu naisest, kes naaseb vastumeelselt koju Pennsylvania väikelinna, kuid avastab siis, et on armumas nii sellesse linna kui ka kahte selle linna elanikku. Charlotte ..

Nora Roberts

Aheldatud täht. Mithra tähed, t...

14.95€

Maksudeta: 13.72€

Teemandid võivad olla tüdruku parimad sõbrad… või tema suurimad vaenlased Keegi oli neile lõksu seadnud. Nüüd põgenevad kättpidi kokku aheldatud pearahakütt Jack Dakota ja kohtu..

Jamie Brenner

Suveigatsus

24.50€

Maksudeta: 22.48€

Südamlik lugu emadusest, sõprusest ja kodutee leidmisest Ruth Cooperman tuleb kaunisse ookeaniäärsesse Provincetowni pensioniaega veetma, rentides püsikodu leidmiseni täiusliku ..

Kate Hewitt

Vihmaste ilmade õed

22.54€

Maksudeta: 20.68€

Tere tulemast Hartley-by-the-Sea külla Inglismaale ilusasse Lake Districti järvede piirkonda, kus kaks õde, kes kohtuvad kui võõrad ja hakkavad leidma väikseid imesid igas päevas… ..

Carolyn Brown

Maasikasüdamete restoran

20.75€

Maksudeta: 19.04€

Vahel võib väike kõrvalepõige koju juhatada. Jancy Wilson ei plaaninud rahatu ja töötuna Texasesse Picki väikelinna tagasi sattuda. Ja ometi on ta siin ning vaatab, kuidas tema ..

Bethany Chase

Ühel õhtul järve ääres

20.70€

Maksudeta: 18.99€

Ühel kuumal suveõhtul järvemajas juhtunud tragöödia muudab igaveseks kahe parima sõbra – ja mehe, keda nad mõlemad armastavad – elu. Kuid tõde ei ole nii lihtne, kui selles keeruli..