Tänapäevased armastusromaanid

Brenda Novak

Raamatupood rannal

24.15€

Maksudeta: 22.16€

Kuidas alustada oma elus uut peatükki, kui sa pole veel eelmist lõpetanud? Autumn Divaci abikaasa kadus kaheksateist kuud tagasi. Meeleheitlikud otsingud pole mingeid vastuse..

RaeAnne Thayne

Lunastuse laht. Haven Point, 2. r...

20.70€

Maksudeta: 18.99€

New York Timesi bestsellerite autor RaeAnne Thayne viib su tagasi Haven Pointi – kohta, mis on loodud tervitama uusi võimalusi... McKenzie Shaw oli valmis oma kodulinna Haven Po..

Cynthia Ellingsen

Kui me olime õed

26.25€

Maksudeta: 24.08€

Kaks õde, kes pole kakskümmend aastat teineteisega rääkinud.Üks suvi, mis toob perekonna jälle kokku. Jayne Winters ei ole näinud oma õde Charlotteʼit pärast viimast suvevaheaega,..

RaeAnne Thayne

Rahusadam. Haven Point, 6. raamat

25.00€

Maksudeta: 22.94€

Haven Pointi linnas võib armastus olla vaid soovi – ja ühe maagilise suudluse – kaugusel... Arvutigeenius ja miljonär Bowie Callahan on viimane inimene, kelle juures õp..

Emma Davies

Pärast õnnetust

25.00€

Maksudeta: 22.94€

Ta aitas sul sellest üle saada...Kuni sa teada said, mida ta teinud on. Louisa Adams on andnud endast parima, et tulla eluga toime aastatel pärast autoõnnetust, milles ta abikaasa..

Susan Mallery

Kasuõed

26.45€

Maksudeta: 24.27€

Susan Mallery toob lugejateni teistlaadi armastusloo… südamliku loo sõprusest kahe naise vahel, kes olid kunagi õed. Kunagi ammu, kui tema isa abiellus Sageʼi emaga, oli Daisy e..

Melissa Payne

Paljude lõppudega öö

26.25€

Maksudeta: 24.08€

Kõik võib muutuda ühe ööga Varakult orvuks jäänud ja venna allajäämist sõltuvusele pealt näinud Nora Martinezil on igati põhjust kahelda elu õigluses. Selle asemel näeb Colorado v..

Liz Eeles

Merepoolseima maja kiri. Teine ra...

25.00€

Maksudeta: 22.94€

Kõrgel kaljutipus hingab Lettie sõõmu soolast õhku ja avab kirja. Vanamoodne käekiri koltunud paberil on vaevu loetav ja allkirja ei ole. Kirjas peituv sõnum ja tilluke kuldne võti..

Susan Mallery

Raamatupood mererannas

31.25€

Maksudeta: 28.67€

New York Timesi menuautori Susan Mallery raamat sõpradest, kellest saab pere, et uuesti alustades üksteist toetada... Kui saatus viib kokku kolm võhivõõrast naist, kes kõik tahava..

Carolyn Brown

Kimp sireleid

25.00€

Maksudeta: 22.94€

Kõik saladused, ka kõige süngemad, tulevad kord päevavalgele Tulgu mis tuleb, Emmy Jo Massey saab oma pulmad. Pärast seda, kui kolm põlvkonda Massey suguvõsa naisi on vallaslapse..

Lisa Jackson

Tuul purjeis

20.00€

Maksudeta: 18.35€

Valesüüdistused olid Adam Drakeʼi karjääri Montgomery ettevõttes hävitanud. Nüüd on Adam otsustanud oma laitmatu maine taastada – ja kui ta peab selleks valetama hotelliomaniku kal..

Jo McNally

Lumes näpatud suudlused. Rendezv...

27.00€

Maksudeta: 24.77€

Rendezvous Fallsis on jõulud ning armastus ootab lahti pakkimist... Üksikema Piper Montgomeryl on käed kuhjaga tööd täis. Tal on kaks armsat last, kaks töökohta ja maja, mis vaja..

Pippa Roscoe

Mängides miljardäriga

14.49€

Maksudeta: 13.29€

Sari KINGITUSED 050 „Sa mängid ohtlikku mängu.ˮ Aga kas ta mängis töö… või naudingu pärast? Neliteist päeva. Nii palju annab ammu..

Elizabeth Berg

Muutuste öö

20.75€

Maksudeta: 19.04€

Lucille Howardi turjale koguneb aastaid, aga ta püsib tegus. Tänu kallile lahkunud sõbrale Arthur Truluvile on ta hakanud andma küpsetamistunde, jagades oma hõrgu lõunaosariikide k..

Cathy Williams

Pulmatralli asjaolud

16.25€

Maksudeta: 14.91€

Sari KINGITUSED 052 Tehing: kohting ärimagnaadigaTagajärg: tema üheksa kuu pikkune saladus! Üks Curtis Hamiltoni lummav naeratus ja Jess Carri reeturlik keha alistab tema a..

Robyn Carr

Lubaduste kanjon. Neitsijõgi, 11...

21.85€

Maksudeta: 20.05€

Pärast aastaid Los Angelese piirkonna rantšode vahet liikumist asub Clay Tahoma rõõmuga tööle Neitsijõe loomaarsti assistendina. Navaho päritolu meest paelub eraldatud kogukonna me..

Aurora Rose Reynolds

Komistada armastusele

20.00€

Maksudeta: 18.35€

Naisele on see vaid üheöösuhe. Aga see kestab mõne öö võrra rohkem, kui ta oli kavatsenud... Mackenzie Reedi kohtingukaaslane ei ilmunud välja. Ta on raisanud kaks aastat mehele, ..

Lisa Kleypas

Sinisilmne saatan. Teine raamat

25.00€

Maksudeta: 22.94€

SAAGE TUTTAVAKS SINISILMSE SAATANAGATema nimi on Hardy Cates. Ta on isehakanud miljonär, kes pärit valelt teepoolelt. Ta on oma konarlikul sõidul Houstoni naftaäri tippude sekka va..

Sheila Roberts

Uued näod, uued algused. Kuupais...

26.25€

Maksudeta: 24.08€

Veeda koos menuautor SHEILA ROBERTSIGA puhkus Moonlight Harbori rannikul Moira Wellman on juuksurina alati armastanud välimust muuta – aidata naistel leida oma kõige kaunimat min..

Kristin Rockaway

Elu, mida ei olnud plaanis

26.25€

Maksudeta: 24.08€

Nicoleʼi elu on kokku varisemas; nüüd saab kõik uuesti luua. Nicole Palmieri on abielus oma tööga.Kasutajaliidese disainerina Virtualitys – Los Angeleses asuvas tehisintellektiga t..

Diana Palmer

Tema tüdruk-Reede

18.75€

Maksudeta: 17.20€

New York Timesi menukirjaniku Diana Palmeri lugejate lemmiklugu naisest, kes püüab teha võimatut: taltsutada metsikut meest, kellesse ta salaja armunud on… Noore Danetta Maristi j..

Mary Ellen Taylor

Kevademaja

20.70€

Maksudeta: 18.99€

Haarav romaan armastusest, mõistatustest, mälestustest ja saladustest, milles põimub kahe eri põlvkonnast pärit naise elu Rase ja ikka veel oma peigmeest leinav ajaloolane Megan..

Kerry Winfrey

Väga siiralt sinu

27.50€

Maksudeta: 25.23€

Võluv, südantsoojendav ja lõbus armastuslugu Teddy Phillips poleks kunagi arvanud, et veel ka peaaegu kolmekümneaastasena veedab ta kõik päevad mänguasjadega ümbritsetult. Aga vint..

Catherine Bybee

Kodu minu jaoks. Teine raamat

23.75€

Maksudeta: 21.79€

TEMA MINEVIK ON TALLE LÄHEMAL, KUI TA ARVAB Erin Fleming põgeneb oma kontrolliva ja vägivaldse endise abikaasa eest ning leiab varjupaiga Californias Santa Clarita südames. Ta on i..