Tänapäevased armastusromaanid

Robyn Carr

Keelatud tunded. Neitsijõgi, 8. ...

23.69€

Maksudeta: 21.73€

Vaimulik Noah Kincaid kolis Neitsijõele, et uuesti avada mahajäetud kirik, mille ta ostis eBay oksjonilt. Nagu Noahʼgi on pühakoda seest kõledavõitu, aga võib-olla on abi hoolitsev..

Virginia Kantra

Carolina kodu

20.24€

Maksudeta: 18.57€

Romaan perekonnasidemeist, uutest algustest, kogukonna jõust ja armastuse võimust… SAAGE TUTTAVAKS DARE ISLANDI FLETCHERITEGA: visa Matt – poeg, kes jäi kodukohta; ..

RaeAnne Thayne

Jõulud Snowflake’i kanjonis

20.70€

Maksudeta: 18.99€

Jõulukingitused ei saabu alati oodatud kujul... eriti Hopeʼs Crossingi väikelinnas. Mitte keegi pole Genevieve Beaumontile kaasa tundnud. Tal on olemas kõik..

Michelle Douglas

Salamiljonär ukselävel

15.75€

Maksudeta: 14.45€

Ootamatu pärandus… Emotsionaalne teekond… Pärast ränka armastuses pettumist Sydneys on Callie valmis pöörama New Yorgis elus uue lehekülje. Aga tal pole aimugi, et vanaemalt pära..

Nora Roberts

Pärand

31.25€

Maksudeta: 28.67€

New York Timesi menukite autor Nora Roberts toob lugejate ette „Pärandi”, romaani emast ja tütrest, ambitsioonidest ja romantikast, ning traumeerivast minevikust, mille äratab ellu..

Robyn Carr

Päikesetõus Half Moon Bays

18.63€

20.70€

Maksudeta: 17.09€

Mõnikord on õnn, mida te otsite, kogu aeg käeulatuses… Adele ja Justine pole kunagi olnud lähedased. Kakskümmend aastat vanem Justine oli juba täiskasvanu, kui Addie sündis. ..

Kay Bratt

Üle maa ja mere. Teine raamat

22.00€

Maksudeta: 20.18€

Aitab peitu pugemisest Pärast aastat ühest kohast teise liikumist leiab üksikema Maggie endale ja oma pojale pelgupaiga Maui saarel. See on täiuslik koht, kus kanda kinnitada nüüd..

Natasha Anders

Ainult seda. Teine raamat

27.00€

Maksudeta: 24.77€

KUI USALDUS ON KORD JUBA KAOTATUD, POLE SEDA KERGE TAGASI VÕITA... Selles andestusest, leppimisest ja emotsionaalsest arengust jutustavas romaanis püüab üks abielupaar leida t..

Susan Mallery

Üks miljonist. Kodulinna hurmuri...

18.25€

Maksudeta: 16.74€

Armastus võib ilmuda kõige ootamatumal ajal ja kohas... Stephanie Wynne on kaotanud lootuse leida mees, kes aitaks tal lapsi kasvatada, mitte ei muutuks ise Stephanie lapseks..

Susan Mallery

Täiskohaga isa. Kodulinna hurmur...

17.59€

19.55€

Maksudeta: 16.14€

Kas tal on tõesti tütar? Eraklik arvutigeenius Parker Hamilton on rahulikult oma California rannakaljudel asuvas kodus programmeerimas, kui ühe hetkega kogu ta elu pea peale ..

Catherine Bybee

Õiglust jahtides

18.63€

20.70€

Maksudeta: 17.09€

TA EI SUUDA OTSUSTADA, KAS PANNA MEHEL KÄED RAUDU VÕI TEDA SUUDELDA Mõni laps võtab üle perekonnafirma, Jo Ward päris selle asemel ametimärgi. Kunagi kõige tõenäolisemaks vanglaka..

Debbie Macomber

Mereväelase tütar. Merevägi, 3...

18.25€

Maksudeta: 16.74€

Erin MacNameral on üks reegel: mitte iial armuda mereväelasesse. Kuid alates hingematvast hetkest, kui tema silmad kohtuvad rahvarohkes baaris leitnant Brandon Davise omadega, teab..

Boo Walker

Lõpetamata romaan

24.50€

Maksudeta: 22.48€

ARMASTUSLOO LÕPP ON VEEL KIRJUTAMATA Claire Kite kaotas kolme aasta eest abikaasa. Davidil oli käsil romaani kirjutamine, aga ta sai traagilises autoavariis surma. Claire leiab lõ..

Ashley Farley

Elu laenuks

18.63€

20.70€

Maksudeta: 17.09€

Kaks oma elus ristteele jõudnud naist leiavad, et kodust põgeneda pole kunagi liiga hilja Pärast kolmekümmet aastat kohtuvad ülikooliaegsed sõbrad Lena Browder ja Olivia West..

Susan Wiggs

Paadisillal. Kolmas raamat

20.70€

23.00€

Maksudeta: 18.99€

„Järveveere kroonikateˮ unustamatud tegelased, soe huumor ja kaasahaaravad lood on paelunud tuhandeid lugejaid. Raamat „Paadisillalˮ räägib vastupandamatu loo ühe naise emotsionaal..

Suzy Krause

Kahju, et me ei kohtunud

22.00€

Maksudeta: 20.18€

Kolm naist, kellel on küsimusi. Ainult üks kiri, milles on vastuseid. Kui Mackenzie, Sunna ja Maude ümberehitatud üürimajja kolivad, on nad üksteisele võ..

Lee Tobin McClain

Uus algus rannalinnas. Teine raam...

21.25€

Maksudeta: 19.50€

Tagasitulek Chesapeake’i lahe äärde, kus purunenud südamed taas terveks saavad Ria ja Drew Martini tõmme oli alati nende abielu koos hoidnud, kuni ühel päeval sellest enam ei piis..

Sarah Morgan

Perekond algajatele

20.29€

22.54€

Maksudeta: 18.61€

Elujaatav raamat armastusest, kaotusest ja perekondadest sellistena, nagu need on... New Yorgi florist Flora Donovan elab unistuste elu, aga tema elurõõmus optimism varjab salad..

Debbie Macomber

Aken lahele

19.25€

21.39€

Maksudeta: 17.66€

Debbie Macomberi südantsoojendavas romaanis jääb üksikema kodu tühjaks ning ta sirutab tiibu, et ennast ja oma kirgi avastada. Jenna Boltz seisab oma elu teelahkmel. Pärast pea kak..

Imogen Clark

Loo algus

19.67€

21.85€

Maksudeta: 18.04€

Veider kohtumine. Ebatavaline sõprus. Kas see jääb aga kestma, kui mõlemad tõde teavad? Ühel hommikul, kui üksikema Leah püüab oma lapsi väljaminekuks valmis seada, heliseb uksekel..

Barbara Freethy

Armunud võõrasse. Callaway pere...

17.18€

19.09€

Maksudeta: 15.76€

Emotsionaalselt pingeline lugu armastusest, perekonnast ja ohtlikest saladustest. Ria on seksikas ja kirglik nagu soe troopikaöö ning ilusalt ohtlik nagu saarejoogid, mida ta Isla ..

Katherine Garbera

Üks öö ekskallimaga

12.65€

Maksudeta: 11.61€

Sari KIRG 078 Ohjeldamatu kirg, millest nad üle ei saa... Armastajad kohtuvad taas üheks unustamatuks ööks. Kas sellest saab nende viimane koosveedetud öö? Kui Hadley Eve..

Nick Alexander

Sina siis, mina nüüd

18.22€

18.22€

Maksudeta: 16.71€

Ta on andnud tütrele kõik. Nüüd on aeg anda talle ka tõde. Becky pole üksnes isata kasvanud: tema isa on ka müsteerium, haigutav tühik ema minevikus. Ta suri enne Becky sündi ja em..

RaeAnne Thayne

Lunastuse laht. Haven Point, 2. r...

22.50€

Maksudeta: 20.64€

New York Timesi bestsellerite autor RaeAnne Thayne viib su tagasi Haven Pointi – kohta, mis on loodud tervitama uusi võimalusi... McKenzie Shaw oli valmis oma kodulinna Haven Po..