Tänapäevased armastusromaanid

Karen Hawkins

Tassike taimeteed. Teine raamat

25.99€

Maksudeta: 23.84€

Jätkub New York Timesi bestsellerite autori Karen Hawkinsi armastatud Dove Pondi raamatusari – kuid seekord peitub võluvägi teelehtedes. Ava Dove – kuues seitsmest kuulsast Dove..

Elysia Whisler

Alatiseks kodus. Teine raamat

30.00€

Maksudeta: 27.52€

Kui kodu on seal, kus on süda, siis võib Dogwoodi maakond olla just see, mida Delaney Monroe vajab. Hiljuti merejalaväest erru jäänud Delaney otsib kohta, kus uuesti alustada. See..

Debbie Mason

Murtud süda paraneb. Harmony Har...

19.55€

Maksudeta: 17.94€

Armastus on parim ravim Olivia Davenport on oma elu viimaks korda saanud. Ta on valusa mineviku seljataha jätnud, uues linnas end sisse seadnud ja saanud Harmony Harbori kõig..

Sarah Morgan

Suveotsijad

24.15€

Maksudeta: 22.16€

Laske Sarah Morganil viia end suvepäikese kätte, kus südamlikku seiklust saadavad eneseotsingud ja häbitu kosjasobitamine. Kathleen on kaheksakümneaastane. Pärast kohtumist sissem..

Victoria Connelly

Maja pilvedes

22.50€

Maksudeta: 20.64€

Kunstnik Abigail Carey on alati unistanud elust maal ja kui Winfield Hall pannakse oksjonil müüki, ihkab ta iga hinna eest selle oma koduks teha. Ainus probleem on selles, et ärime..

Nancy Thayer

Kui pere tuleb kokku

22.54€

Maksudeta: 20.68€

Kauaaegne Nantucketi elanik üritab üksildast suve võimalikult hästi veeta. Tema elavaloomuline tütretütar saab teada, mida elult ootab. Selles võluvas, mitut sugupõlve hõlmavas rom..

Debbie Macomber

Doktor Texas. Texase süda, 4. ra...

18.75€

Maksudeta: 17.20€

Tere tulemast Texase südames asuvasse väikelinna Promiseʼisse, kus elavad sõbralikud naabrid ja kust võib leida ka armastuse. Naist kutsutakse doktor Texaseks. Jane Dickinson, äs..

Debbie Mason

Suvi Kuslapuu mäeahelikus

22.54€

Maksudeta: 20.68€

Selles lõbusas vaenlastest-armukesteks romaanis lendavad sädemed Los Angelese karjäärinaise ja endise dessantväelase vahel. Tere tulemast Highland Fallsi, väikelinna, mille õh..

Laura Dave

Tema viimased sõnad mulle

26.25€

Maksudeta: 24.08€

Kohe New York Timesi bestsellerite edetabelis esikohale tõusnud müsteerium, mida Reese Witherspooni raamatuklubi on soovitanud, on paelunud enam kui miljonit lugejat.Raamat kõneleb..

Debbie Macomber

Üksildane kauboi. Texase süda, ...

17.25€

Maksudeta: 15.83€

Tere tulemast Texase südames asuvasse väikelinna Promiseʼisse, kus elavad sõbralikud naabrid ja kust võib leida ka armastuse. Kõigi Promiseʼi elanike arvates on Savannah Westo..

Shannon McKenna

Täiuslik võltskihlus

14.49€

Maksudeta: 13.29€

Sari KIRG 080 MIS PUUTUB PAHADESSE POISTESSE on kihlumise reeglid selleks, et neid rikkuda... Kuigi tipparhitekt Drew Maddox pole oma playboy mainet j..

Sasha Summers

Kõige magusam

27.50€

Maksudeta: 25.23€

Ühes näpatud pereretseptis on olemas kõik, mis vaja, et pöörata konkurendid armastajateks... Tansy Hilli meelest pole miski magusam kui tema talu mesi – välja arvatud kättemaks m..

Robyn Carr

Metslase oja. Neitsijõgi, 12. ra...

24.15€

Maksudeta: 22.16€

Vahel saab armastus alguse ootamatutes paikades, kui vaid lased sellel võrsuda. Colin Riordan saabub Neitsijõele taastuma hirmsast helikopteriõnnetusest, millest saadud armid kata..

Christine Nolfi

Muutuste tuules

21.85€

Maksudeta: 20.05€

Kas ta suudab minevikust lahti lasta ja jääda oma südamele truuks? Kui Ohio kondiiter Jada Brooks ja tema kaks parimat sõpra taastasid suurejoonelise Wayfairi võõrastemaja, oli se..

Virginia Kantra

Carolina tüdruk. Teine raamat

21.39€

Maksudeta: 19.62€

SAAGE TUTTAVAKS DARE ISLANDI FLETCHERITEGA: visa Matt – poeg, kes jäi kodukohta; ambitsioonikas Meg – tütar, kes ei vaadanud kunagi tagasi; mässuline Luke – merejalaväelane, k..

Maisey Yates

Lapitööringi pihtimused

23.00€

Maksudeta: 21.10€

Ashwoodi perekonna naistel pole just palju ühist... Peale oskuse saladusi pidada. Kui Lark Ashwoodi armastatud vanaema sureb, leiab ta koos õdedega poolelioleva lapiteki. Selle lõ..

Melissa Foster

Ehk meil õnnestub

33.75€

Maksudeta: 30.96€

Ta on seksikas ärimees, kellel on ülesannete nimekiri – ja temake tõusis just selle nimekirja kõige ülemisse otsa. Kui kokana töötav Abby de Messiéres naaseb koos õega Silver..

Imogen Clark

Võimatu unustada

31.25€

Maksudeta: 28.67€

Selles väljapaistvas romaanis toob üks eriline viimne soov viis inimest igaveseks kokku Romany, kes on äsja saanud kaheksateist, on tegemas esimesi samme täiskasvanuteel, kui teda..

Susan Mallery

Quinni naine. Kodulinna hurmurid,...

17.25€

Maksudeta: 15.83€

Armastuslugu sellest, kuidas usaldama õppimine muudab palju tugevamaks kui üksiolek. DJ Monroe peab alati kõiges parim olema: tema töö on õpetada teistele enesekaitset. Sellek..

Sarah Morgan

Suvi rannamajas

28.75€

Maksudeta: 26.38€

Kui Joanna Whitmani kuulus eksmees hukkub avariis, ei tea naine, mida tunda. Nende toimimatus abielus oli valusaid saladusi rohkem, kui Joanna mäletada tahtis. Aga kui Joanna saab ..

RaeAnne Thayne

Tee Päikesepaiste abajasse

21.39€

Maksudeta: 19.62€

Ta teab, mis on parim kõigile, välja arvatud talle endale… Jessica Claytonil on niisugune minevik, et ta tunneb end kõige paremini liikudes kogu elu ühest kohast teise. Ta on ..

RaeAnne Thayne

Hõberanna majakesed. Haven Point...

25.75€

Maksudeta: 23.62€

Mitu aastat pärast seda, kui mees ta reetis, on too tagasi Haven Pointis... ja valmis tõde välja selgitama Megan Hamiltonile pole Elliot Bailey õieti kunagi meeldinud. Mees keeras..

Debbie Macomber

Naisena mereväes. Merevägi, 4. ...

17.25€

Maksudeta: 15.83€

Toimekas advokaat Catherine Fredrickson armastab oma tööd allveelaevabaasis, kuid tema uus ülemus Royce Nyland tekitab meelehärmi. Jäine üksikisa on eemalolev, nõudlik... ja uskuma..

Carolyn Brown

Unistuste majake

22.54€

Maksudeta: 20.68€

Uus algus on nüüd Probleemsete teismeliste tüdrukute asendusnõustajaks olemine ei ole see, kuidas üldhariduskooli õpetaja Jayden Bennett kavatses oma suvepuhkuse veeta. Kuigi va..