Tänapäevased armastusromaanid

Debbie Macomber

Rutakad pulmad

22.50€

Maksudeta: 20.64€

Mehe südame võitmiseks on rohkem kui üks viis... Oma parima sõbra pulmapäeval Las Vegases kardab Clare Gilroy, et tema ise ei kõnni mööda vahekäiku kunagi... kuni armub isamehesse..

Vanessa Carnevale

Oma laps

28.75€

Maksudeta: 26.38€

Kui ma vaatan teda eemaldumas, üks käsi pisarate pühkimiseks näo juurde tõstetud, siis murran pead, kas suudan teda veel kord kaotada. Sest kui ma seda teen, siis võin küll võita e..

Jennifer Bardsley

Meie lugu

32.50€

Maksudeta: 29.82€

Armastuslugu, mis on kullast kallim. Andrea Wint elab Washingtoni osariigis Port Inezi väikelinnas lihtsat elu. Ta teeb tööd, naudib imelist vaadet oma maja eendaknast ja külastab..

Barbara Freethy

Suurim unistus. Whisper Lake, 2. ...

27.60€

Maksudeta: 25.32€

Brodie McGuire oli kartmatu mäesuusataja, kelle unistus olümpiakullast purunes ühe saatusliku kukkumisega. Nüüd käib ta vanaisa jälgedes ja töötab politseinikuna oma kodulinnas Whi..

Camille Pagán

Sulle parim

27.50€

Maksudeta: 25.23€

Üks rannamaja. Kaks täienisti vastandlikku inimest. Mis võiks minna valesti? Aly Jackson on kogu oma elu igatsenud saada ajakirja All Good peatoimetajaks. Olles kuus kuud seda töö..

Debbie Macomber

Kodu Dakotas. Dakota, 2. raamat

27.60€

Maksudeta: 25.32€

Linn ärkab ellu! Buffalo Valleysse Põhja-Dakotas saabuvad uued elanikud – näiteks Lindsay Snyder, kes tuli siia õpetajaks, jäi ja abiellus kohaliku taluniku Gage Sinclairiga. Nüüd..

RaeAnne Thayne

Daltoni nõrkus. Külmajõe kaubo...

25.00€

Maksudeta: 22.94€

MEHEL OLI KAHTLANE MAINE...Seth Dalton oli tuntud naistemees, kes murdis südameid terves Tetoni orus. Ometi oli üksikemal Jenny Boyeril, kui ta nägi seda õrna pilku, millega mees v..

Sarah Morgan

Raamatuklubi hotell

33.75€

Maksudeta: 30.96€

Vermonti maapiirkondade lumiste maastike keskel on peidus Vahtrasuhkru hotell – butiikhotell, mille Hattie Coleman ja tema abikaasa Brent armastusega renoveerisid. Aga kui Brent ku..

Lauren K. Denton

Koht, kus maanduda

26.25€

Maksudeta: 24.08€

Kaks õde peavad väikelinnas kunstipoodi, kuni kohaliku jõe pinnale kerkib paat ning minevik ähvardab hävitada nende elu. Violet Figg ja ta õde Trudy on elanud Alabama osariigis Su..

Livia Reasoner

Vampiiriafäär (välimuselt veid...

1.99€

8.90€

Maksudeta: 1.83€

Lao lõpumüük. Uus hind kehtib kuni kaupa jätkub.Sari nokturn 001 Vampiiride ja vampiiriküttide sünge ja lummav maailm. Maailma jaoks oli Michael Brandt elumehest ärimees, ..

Kristin Harper

Suvi Hope Havenis

27.50€

Maksudeta: 25.23€

Seedripuudega ääristatud sõiduteed pidi üles minnes tunneb ta pisaraid silmi tungimas, kui näeb suvila pleekinud kaunistusi ja kooruva värviga türkiissiniseid aknaluuke. Sügavalt s..

Donna Ashcroft

Uute alguste väikelinn

28.75€

Maksudeta: 26.38€

Mõnikord tundub kõige pea peale pööramine just õige... Evie on valinud turvalisuse. Ta elab Šoti mägismaal oma perekonna talus ega käi kohalikust väikelinnast kaugemal. Kõige oota..

Lori Foster

Nii vapper ja meelekindel. Pereko...

27.60€

Maksudeta: 25.32€

Sügaval südames on neil saladused, ent veelgi tugevam kirg... Kennedy Brooks on aastate jooksul õppinud end kaitsma ja julgustanud ka teisi naisi seda tegema. Ometi on elus ohte, ..

Michelle Major

Pulmahooaeg. Carolina tüdrukud, ...

25.30€

Maksudeta: 23.21€

Viimane inimene, keda ta Põhja-Carolinas Magnolia linnas näha tahab, võib olla just see, keda ta oodanud on... Mariella Jacob oli üks maailma parimaid pulmakleididisainereid, kuid..

Heather Graham

Veripunane suvi. Amy Larson ja Hu...

28.75€

Maksudeta: 26.38€

NAD EI ANNA ILMA VÕITLUSETA ALLA. Kui eriagent Amy Larson avastab Evergladesis jõukudevaheliste tapatalgute veriselt sündmuspaigalt väikese hobusekujukese, tunneb ta selle kohe är..

Brenda Novak

Mereäärne raamatukogu

29.90€

Maksudeta: 27.43€

On saladusi, mis toovad sõbrad kokku, ja neid, mis ajavad nad lahku... Marinersi saare läbimõõt on vaevu kuusteist kilomeetrit, aga kui Ivy, Ariana ja Cam olid teismelised, oli se..

RaeAnne Thayne

Teise võimaluse lootus. Põldmar...

18.40€

Maksudeta: 16.88€

Tule peatu natuke aega Põldmarjamajas, paigas, mis võtab su vastu, kus sa tervened ja kus sind armastatakse – nii, nagu ainult RaeAnne Thayne seda kujutada suudab. Julia Blair vee..

Catherine Walsh

Aseaine

31.25€

Maksudeta: 28.67€

Äsja vallaliseks jäänud tüdruk.Pikk, nägus ja salapärane võõras.Mis võib viltu minna? Kell oli seitse esmaspäeva hommikul ja Abby Reynolds polnud seal, kus ta olla tahtis. Ta taht..

Debbie Macomber

Jutlustaja poeg. Texase süda, 6....

17.25€

Maksudeta: 15.83€

Tere tulemast Promiseʼi linna, mis asub sügaval Texase südames! Promise on Texase mägismaa karjakasvatuskogukond, millel on salapärane minevik. Samuti on see niisugune koht, mis n..

Pippa Grant

Vastukarva kangelane

31.25€

Maksudeta: 28.67€

Armastus lööb tema plaanidesse kiilu. Teadsin kohe, et Wyomingis Hellʼs Bellsi hobirantšos puhtalt lehelt alustamine toob kaasa väljakutseid. Näiteks lumi. Metsloomad. Kohalike ku..

Robyn Carr

Pulmapidu

26.45€

Maksudeta: 24.27€

New York Timesi menukite autor Robyn Carr võitis lugejate südamed populaarse Neitsijõe sarjaga. Nüüd kutsub ta lugejaid kaasa Sacramentosse aasta suurimasse pulma… kui pruut ja pe..

Debbie Macomber

Lapse pärast. Midnight Sons, 4. ...

20.00€

Maksudeta: 18.35€

ÜKSILDASED MEHED HARD LUCKIS ALASKAL OTSIVAD NAISI.MEIE LINNAS VÕIB KÜLM OLLA, KUID MEIE SÜDAMED ON SOOJAD! Asukoht: põhjapolaarjoonest põhja pool.Elanikkond: 150 (suurem osa mehe..

Robyn Carr

Sinine taevas

29.90€

Maksudeta: 27.43€

Lugu kolmest sõbrast, kellele kuluks hädasti ära uus algus. Võimalus särada. Ja võibolla veidi romantikat – sellist, mis jääb kestma. Nikki Burgess elas üle kohutava abielu ja vee..

Adena Sepp

Kuritarvitades usaldust

18.75€

Maksudeta: 17.20€

Kui Minnaliisa ja Elmar olid majas remonditööd lõpetanud, olid nad veendunud, et nüüd on kõik tehtud ja edaspidi elavad nad siin õnnes ja rahus. Kohe hommikul võttis Minnaliisa ett..