Armastussari. Intriig

Leona Karr

Vaikiv tunnistaja

6.89€

Maksudeta: 6.33€

Sari intriig 013. LAPSE KAITSMINE OLI TEMA ÜLESANNE – TÕMME KAUNI VÕÕRA SUUNAS OLI TEMA HUKATUS. Colorado detektiivi Ryan Darnelli väikese mägilinna vaikus purunes, kui noor kuul..

Kay Thomas

Kuulikindel kaitse

6.89€

Maksudeta: 6.33€

Sari intriig 012 Mees oli surmale silma vaadanud. Salajastel sõjaväemissioonidel oli Harlan Jeffries pidanud seisma vastamisi igasuguste ohtudega; olgu ta nüüd neetud, kui ta ühe..

Jessica Andersen

Kaksikmärklaud

6.91€

Maksudeta: 6.34€

Mees oli koolitatud agent, kes pidi tabama kurikuulsa kurjategija. Naine oli mehe teele sattunud liiga ahvatlev takistus, aga samal ajal ka võluv sihtmärk. FBI agent John Sharpe o..

Dani Sinclair

Pruudi ihukaitsja

6.89€

Maksudeta: 6.33€

Kauneim naine, keda ta iial näinud oli, kuulub kellelegi teisele. See ei takista ihukaitsja Xavier Drake´i oma elu ohtu seades Zoe Lindenit kaitsmast. Et tegeleda varitseva hädaoh..

Carla Cassidy

Uus lapsehoidja

3.08€

Maksudeta: 2.83€

Koduseinte vahele peitunud Sawyer Bennetti kohta räägiti, et ta oli endale vabaduse ostnud kurjategija. Tema ainsaks nõrkuseks oli tummaks jäänud tütar. Ent isegi mehe jõukus ja mõ..

Paula Graves

Keelatud puudutus

3.08€

Maksudeta: 2.83€

ÜHEST PUUDUTUSEST PIISAB, ET IMELINE VÕÕRAS SUUDAKS MEHE HINGE PUGEDA. Salapärase minevikuga endine karastunud mereväelane elas eraklikult... kuni Iris Browningu puudutus ta uue..

Lori L. Harris

Röövitud

3.08€

Maksudeta: 2.83€

Vale pööre keset ööd… Õe julma röövimise ainuke tunnistaja Jillian Sorensen on tulvil süütunnet – ja ülepeakaela omadega ummikus. Nüüd näib, et ainus võimalus oma õega taas koh..

Elle James

Pahviks löödud

3.37€

Maksudeta: 3.09€

OLI MEHEL ALLES JULTUMUST ELUS OLLA! Välismaal elas TJ vaevu üle pommiplahvatuse Ameerika saatkonnas. Ta kaotas kaks head meest – mõjuvõimsa ülemuse ja armastatu Sean McNeali. Jõu..

Dani Sinclair

Keskööprints

3.25€

Maksudeta: 2.98€

Kelly O´Donnell oli kõike muud kui abitu naisterahvas. Pärast isa surma leidis ta end võitlemas perekonnaäri päästmise nimel. Loomulikult tahtis ta vastuseid. Aga esmalt vajas nain..

Jessica Andersen

Ettekirjutus: muutumine

3.08€

Maksudeta: 2.83€

Olles ühtaegu nii ninakas kui ka šikk, peitis see tüdruk oma tõelist olemust kõigi, välja arvatud ühe mehe eest.Ike Rombout pidi kõike enda kontrolli all hoidma – tööd, elu ning er..