Romaanid

Jamie Beck

Usalda mind

32.50€

Maksudeta: 29.82€

KAKS UUT NAABRIT, KEL ON MIDAGI ÜHIST:NAD MÕLEMAD VARJAVAD MIDAGI. Wendy Moore varjab oma näpatud pudipadi kõigi, sealhulgas oma abikaasa eest. Mees arvab, et Wendy sai teraapia a..

Barbara O'Neal

See imeline paik

30.00€

Maksudeta: 27.52€

Armastus on keeruline.Armastus võib murda südame. See peab väga hästi paika nelja naise puhul. Kui kuulus peakokk Augustus Beauvais sureb, jääb temast maha tähelepanuväärse minevi..

Jacquelyn Mitchard

Perekondlik skandaal

32.50€

Maksudeta: 29.82€

New York Timesi ühe enimmüüduma autori Jacquelyn Mitchardi sulest on ilmunud pöörane peredraama, mille käigus õpitakse tundma lojaalsuse, pettuse ja armukadeduse emotsionaalseid ta..

Melissa Wiesner

Kõik see tuleb sinu juurde tagas...

31.25€

Maksudeta: 28.67€

See on unustamatu ja südantlõhestav armastuslugu, mille keskne küsimus on: kas saladuste hoidmine võib hävitada tõelise armastuse? Anna rabab tööd teha, et rahastada oma õpinguid,..

Robyn Carr

Sõpruse klubi

28.75€

Maksudeta: 26.38€

Kui tuntud telekokk taipab, et tema noor praktikant on toksilise suhte vangis, otsustab ta neiut aidata, isegi kui peab selle nimel paljastama saladuse, mida pole kellegagi jaganud..

Laura Barrow

Kutsu kanaarilinnud koju

30.00€

Maksudeta: 27.52€

Südamlikus romaanis, mis käsitleb perekonda, leina, saladusi ja andestamist, saavad kolm võõraks jäänud õde taas kokku oma Louisianas asuvas kodulinnas, et seista silmitsi lahendus..

Catherine Ryan Hyde

Täiesti tavaline poiss

28.75€

Maksudeta: 26.38€

Miski pole metsikum kui inimühiskond Kõikjal valitseb kaos, ühiskond variseb kokku ja kõike peab kartma. Tähtis on vaid vabadus. Seda õpetas Remy Blakeʼile tema maailmalõpu üleel..

Erin La Rosa

Õnneks või kahjuks

26.45€

Maksudeta: 24.27€

Nagu õli vees… Telekokk Nina Lyon tahab endale kokandusmaailmas nime teha ja inspireerida ka kõiki teisi noori naisi. Profiköökide meestekeskne valdkond on teda juba liiga kaua ta..

Sara Goodman Confino

Tal on midagi plaanis

32.50€

Maksudeta: 29.82€

Ei ole paremat aega elu pöördpunktides selguse saamiseks kui teel olles Jenna on šokeeritud, kui abikaasa palub pärast neli aastat kestnud abielu lahutust. Kuna tal on nüüd aega j..

Nancy Thayer

Suvetüdrukud

26.45€

Maksudeta: 24.27€

New York Timesi menuautori Nancy Thayeri raamatus toob üks eriline suvi Nantucketil üksikemale ja ta kahele täiskasvanud lapsele meeltülendavaid üllatusi, mis muudavad nende elu. ..

Phoebe Fox

Kuidas me ei olnud

28.75€

Maksudeta: 26.38€

Ootamatu sõprus seitsmekümnendates eluaastates mehe ja palju noorema naise vahel muutub looks murtud usaldusest, kaotatud armastusest ning äärmiselt ebatõenäolisest ja ettearvamatu..

Allison Ashley

Kumma sa valiksid?

23.00€

Maksudeta: 21.10€

Kumma sa valiksid, kas jääda ohutult sõbratsooni või riskida kõigega tänapäevase mugavusabielu nimel? Noah ja Mia on alati olnud parimad sõbrad. Noahʼ elu on suurepärane ja teda o..

Kelly Harms

Kuhu tuul meid ka viib

28.75€

Maksudeta: 26.38€

Tal on terve elu ees.See tuleb ainult üles leida. Kakskümmend kaks aastat abielu ja Becca Larkinile ei jäänud pärast lahutust muud kui purjejaht, millel elada, ja tohutu südameval..

Allison Ashley

Korterikaaslaste kokkulepe

30.00€

Maksudeta: 27.52€

Ainult lõbu ilma igasuguste kohustusteta...Peaasi, et nad kokkuleppest kinni peavad Ettepanek on lihtne ja selge – kui EMO-s töötav meditsiiniõde Claire Harper ja tema korterikaas..

Debbie Macomber

Nii ongi parem

24.15€

Maksudeta: 22.16€

Pärast abielu lõppemist viib ühe naise võitlus elu taas järje peale saamise nimel viimaks uue alguseni – aga kas ta on suutnud mineviku päriselt seljataha jätta? Selles kõrvet..

Kitty Johnson

Viis talve

30.00€

Maksudeta: 27.52€

Südamlik romaan emadusest, sõprusest, eluga edasiminekust ja igat sorti armastusest. Sellest ajast saadik, kui Beth Baileyst oli neiu sirgunud, oli ta olnud armunud oma parima sõb..

Loreth Anne White

Patsiendisaladus

27.60€

Maksudeta: 25.32€

Kui idüllilises rannikukogukonnas leitakse kaljude alt tervisejooksja räsitud surnukeha, ei paista need täiuslikud naabrid ühtäkki enam nii väga täiuslikud... Lily Bradley on lugu..

Jamie Beck

Mälestus sinust

32.50€

Maksudeta: 29.82€

Stefanie Lockwood suudab kõike parandada, välja arvatud oma südant, mis ikka veel valutab Pärast jõhkrat rünnakut tekivad Steffil mõistatuslikud teadvusekaotuse hood. Ta naaseb ra..

Seraphina Nova Glass

Kadumistund

27.50€

Maksudeta: 25.23€

Vapustav põnevik saladustest… ja sellest, kui kaugele mõned inimesed on valmis minema, et neid saladuses hoida. Grace Holloway hoiab omaette. Sellest ajast peale, kui ta pääses na..

Elizabeth Berg

Muutuste öö

19.09€

Maksudeta: 17.51€

Lucille Howardi turjale koguneb aastaid, aga ta püsib tegus. Tänu kallile lahkunud sõbrale Arthur Truluvile on ta hakanud andma küpsetamistunde, jagades oma hõrgu lõunaosariikide k..

Sarah Penner

Londoni Seansiühing

30.00€

Maksudeta: 27.52€

Viktoriaanliku Londoni varjatud salongides peavad kaks söakat naist vaimude väljamanamise riskantse kunsti abil jahti tõele ja õiglusele. 1873. Ühes Pariisi äärelin..

Seraphina Nova Glass

Vaiksel tänaval

21.85€

Maksudeta: 20.05€

IDEAALNE NAABRUSKOND VÕIB OLLA IDEAALNE KOHT SALADUSTEKS… Kes ei tahaks elada Brighton Hillsis? See eksklusiivne kogukond Oregoni rannikul on täiuslik segu luksusest ja loomulikus..

Julia Spiro

Võõras saladus

31.25€

Maksudeta: 28.67€

Saladustega juhtub tihti, et need muudavad aja jooksul kuju, muutuvad mälestustes ähmaseks, kuni tõde peaaegu kaob. Lindseyl ja Georgiel on suured ootused suveks Martha’s Vineyard..

Kerry Lonsdale

Kõrvalteed

30.00€

Maksudeta: 27.52€

Elus ei näidata kellelegi suunda ette. California tüdruk Joy Evers võtab ette autoreisi mööda Ameerika kurikuulsat maanteed Route 66, kaasas varalahkunud õe reisieesmärkide nimeki..