Romaanid Harlequinilt

Sheila Roberts

Liivadollarite tänavas. Kuupaist...

26.45€

Maksudeta: 24.27€

Sheila Roberts paneb lugejad vaheldumisi naerma ja õhkama, kui kaks konkureerivat äriomanikku võistlevad Moonlight Harbori kodude ja südamete pärast. Brody Greenil on raske toibud..

Tara Laskowski

Nädalalõpu lühipuhkus

30.00€

Maksudeta: 27.52€

Igal aastal kogunevad kuulsa van Nesside perekonna järeltulijad, vasevaranduse pärijad, ühise sünnipäeva tähistamiseks oma eraldatuses asuvasse veinimõisa. See on traditsioon, mida..

RaeAnne Thayne

Tagasi koju. Haven Point, 10. raa...

23.00€

Maksudeta: 21.10€

Jõulude ajal on süda kergem ja soovid heledamad... Elizabeth Hamilton oli eksinud. Lõksus sünnitusjärgses depressioonis ja armastatud vanemate surma järgses leinas, ei suutnud ta..

Debbie Macomber

Rutakad pulmad

22.50€

Maksudeta: 20.64€

Mehe südame võitmiseks on rohkem kui üks viis... Oma parima sõbra pulmapäeval Las Vegases kardab Clare Gilroy, et tema ise ei kõnni mööda vahekäiku kunagi... kuni armub isamehesse..

Gayle Wilson

Ohver

6.99€

16.55€

Maksudeta: 6.41€

Lao lõpumüük. Uus hind kehtib kuni kaupa jätkub.Murtud oma poja Danny vägivaldsest surmast, kogub Sarah Patterson jõudu, et mõrtsukale kätte maksta. Kui uurija Mac Donovan takist..

Betty Neels

Victoria võit

19.55€

Maksudeta: 17.94€

Ta pidi endasse uskuma! Victoria oli väga kena tüdruk, kuid et tal oli kolm veelgi kenamat õde, oli tal oma välimuse osas teatud eelarvamus välja kujunenud. Kui siis nägus Alexand..

Debbie Macomber

Kodu Dakotas. Dakota, 2. raamat

27.60€

Maksudeta: 25.32€

Linn ärkab ellu! Buffalo Valleysse Põhja-Dakotas saabuvad uued elanikud – näiteks Lindsay Snyder, kes tuli siia õpetajaks, jäi ja abiellus kohaliku taluniku Gage Sinclairiga. Nüüd..

RaeAnne Thayne

Daltoni nõrkus. Külmajõe kaubo...

25.00€

Maksudeta: 22.94€

MEHEL OLI KAHTLANE MAINE...Seth Dalton oli tuntud naistemees, kes murdis südameid terves Tetoni orus. Ometi oli üksikemal Jenny Boyeril, kui ta nägi seda õrna pilku, millega mees v..

Sarah Morgan

Raamatuklubi hotell

33.75€

Maksudeta: 30.96€

Vermonti maapiirkondade lumiste maastike keskel on peidus Vahtrasuhkru hotell – butiikhotell, mille Hattie Coleman ja tema abikaasa Brent armastusega renoveerisid. Aga kui Brent ku..

Catherine Tinley

Lord Londonis

24.15€

Maksudeta: 22.16€

Sari ajalooline romaan 134 Uus lord saabub linna.Kas ta lahkub siit koos naisega? Angus MacDonald on äsja saabunud Londonisse oma maid tagasi nõudma, kui päästab leedi Isabella..

Betty Neels

Vaikne professor

17.25€

Maksudeta: 15.83€

Megan arvas, et tal on kõik olemas – hea töö, hooliv perekond ja kihlatu, kellest saab suurepärane abikaasa. Aga siis langes ta täiuslik maailm kokku ning tema ainus lootus oli pro..

Christine Merrill

Argliku krahvinna ärkamine

23.75€

Maksudeta: 21.79€

Sari ajalooline romaan 142 Paaniline põgenemine...lõpeb üllatava ettepanekuga! Falloni krahv Evan Bellwether on rabatud, kui Madeline Goddard teeb ebaõnnestunud katse ballilt põg..

Lori Foster

Nii vapper ja meelekindel. Pereko...

27.60€

Maksudeta: 25.32€

Sügaval südames on neil saladused, ent veelgi tugevam kirg... Kennedy Brooks on aastate jooksul õppinud end kaitsma ja julgustanud ka teisi naisi seda tegema. Ometi on elus ohte, ..

Michelle Major

Pulmahooaeg. Carolina tüdrukud, ...

25.30€

Maksudeta: 23.21€

Viimane inimene, keda ta Põhja-Carolinas Magnolia linnas näha tahab, võib olla just see, keda ta oodanud on... Mariella Jacob oli üks maailma parimaid pulmakleididisainereid, kuid..

Heather Graham

Veripunane suvi. Amy Larson ja Hu...

28.75€

Maksudeta: 26.38€

NAD EI ANNA ILMA VÕITLUSETA ALLA. Kui eriagent Amy Larson avastab Evergladesis jõukudevaheliste tapatalgute veriselt sündmuspaigalt väikese hobusekujukese, tunneb ta selle kohe är..

Brenda Novak

Mereäärne raamatukogu

29.90€

Maksudeta: 27.43€

On saladusi, mis toovad sõbrad kokku, ja neid, mis ajavad nad lahku... Marinersi saare läbimõõt on vaevu kuusteist kilomeetrit, aga kui Ivy, Ariana ja Cam olid teismelised, oli se..

RaeAnne Thayne

Teise võimaluse lootus. Põldmar...

18.40€

Maksudeta: 16.88€

Tule peatu natuke aega Põldmarjamajas, paigas, mis võtab su vastu, kus sa tervened ja kus sind armastatakse – nii, nagu ainult RaeAnne Thayne seda kujutada suudab. Julia Blair vee..

Betty Neels

Suur sula

20.00€

Maksudeta: 18.35€

Nii palju siis innukast peigmehest! Amelia ja Tom olid liiga kaua kihlatud olnud! Amelia hakkas muretsema, miks mehele kuupäeva paika panemine nii vastumeelt oli. Nii et kui ta is..

Tarryn Fisher

Minu hea pool on kadunud

30.00€

Maksudeta: 27.52€

Viieteistaastane Iris Walsh nägi oma kaksikõe Piperi röövimist – miks siis keegi teda ei usu? Iris ise pääses üle noatera oma ilusa populaarse kaksikõe saatusest, kes rööviti, sat..

Hannah Mary McKinnon

Kättemaksunimekiri

31.25€

Maksudeta: 28.67€

Öeldakse, et kui hakkad surema, siis jookseb kogu elu silme eest läbi. Kuid tema nägi üksnes kahetsust. Inimesed Frankie Morgani elus ütlevad, et ta on vihane. Emotsionaalselt kän..

Betty Neels

Saatuslik kokkulepe

17.25€

Maksudeta: 15.83€

Nad olid sõlminud siduva kokkuleppe Hollandlasest kirurg Sebastian van Tecqx oli pakkunud Emily isale elumuutva operatsiooni võimalust. Aga tasuta lõunaid ei ole olemas ja mees oo..

Debbie Macomber

Jutlustaja poeg. Texase süda, 6....

17.25€

Maksudeta: 15.83€

Tere tulemast Promiseʼi linna, mis asub sügaval Texase südames! Promise on Texase mägismaa karjakasvatuskogukond, millel on salapärane minevik. Samuti on see niisugune koht, mis n..

Robyn Carr

Pulmapidu

26.45€

Maksudeta: 24.27€

New York Timesi menukite autor Robyn Carr võitis lugejate südamed populaarse Neitsijõe sarjaga. Nüüd kutsub ta lugejaid kaasa Sacramentosse aasta suurimasse pulma… kui pruut ja pe..

Debbie Macomber

Lapse pärast. Midnight Sons, 4. ...

20.00€

Maksudeta: 18.35€

ÜKSILDASED MEHED HARD LUCKIS ALASKAL OTSIVAD NAISI.MEIE LINNAS VÕIB KÜLM OLLA, KUID MEIE SÜDAMED ON SOOJAD! Asukoht: põhjapolaarjoonest põhja pool.Elanikkond: 150 (suurem osa mehe..