Armastussari. Embus

Karen Templeton

Perekond jõulukingiks

7.74€

Maksudeta: 7.10€

Sari embus 026 Jõulukingitus Kui April Ross palkab Patrick Shaughnessy oma uue võõrastemaja aeda kujundama, on see pelgalt ärialane ettevõtmine, kuni April tutvub lähemalt sõ..

Michelle Major

Endiselt see ainus

7.74€

Maksudeta: 7.10€

Sari embus 025 SEE, KES MINEMA PÄÄSES Ainult üks murelik telefonikõne suutis Lainey Morgani tagasi kutsuda väikesesse kodulinna, kust ta oli kord põgenenud, jättes oma perekonna ..

Jennifer Greene

Beebikõht

7.74€

Maksudeta: 7.10€

Sari embus 024 TA EI OTSINUD KANGELAST... Ginger Gautier ei vaja päästmist, tänan väga. No olgu, ta on üksinda ja rase. Ning jah, ta on töötu ja pärast tähtsast suurlinna arstist ..

Mindy Klasky

Miljardäri küsitav abielu

7.74€

Maksudeta: 7.10€

Sari embus 023 RASE? Vanaema ultimaatum oli olnud, et ta peab abielluma, mitte isaks saama. Aga kui väljapaistev arst Ethan Hartwell otsib ainukest naist, keda ta ei ole suutnud ..

Lilian Darcy

Pärijanna saab lapse

7.74€

Maksudeta: 7.10€

Sari embus 022 Laps kui välk selgest taevast! Nate Ridgewayd ootas ees ametikõrgendus. Aga tema asemele määras boss oma hellitatud ja muutliku meelega tütre Atlanta Sheridani, ni..

Karen Templeton

Arsti uus võimalus

7.74€

Maksudeta: 7.10€

Sari embus 021 See laps oleks pidanud olema tema oma. Ryder Caldwell oli alati tahtnud olla Melanie Duncani kaitsja, kuid need tunded kasvasid millekski tugevamaks, sundides teda..

Sandra Steffen

Pulmakink

7.09€

Maksudeta: 6.50€

Sari embus 020 Väike ime hoidis meditsiiniõde Madeline Sullivani täielikust kokkuvarisemisest. Kui traagiline õnnetus nõudis tema kihlatu elu, oli tema südant võimalik kasutada te..

Helena R. Myers

Uudiste kütkeis

7.74€

Maksudeta: 7.10€

Sari embus 019 KUUMIM LUGU SÜNNIB KULISSIDE TAGA... Uudisteankur Hunter Harding oli harjunud pigem lugusid jutustama kui nende keskel olema. Aga kuuldes, et tema uus ülemus on te..

Helena R. Myers

Tema elu suurim üllatus

7.74€

Maksudeta: 7.10€

Sari embus 018 Naabrimees... Eve Eastonil on „naabruskonna“ traumadest eluks ajaks küllalt, kuna tema nüüdseks endine abikaasa lasi jalga naabrinaisega. Eve kolis teise osariiki,..

Lynne Marshall

Armastusevarjutus

7.74€

Maksudeta: 7.10€

Sari embus 017 See, kes minema pääses... Anne Grady teab paremini kui keegi teine, et armastus on keeruline. Kodulinnast lahkudes arvas ta, et jätab ka mineviku südamevalu igaves..

Linda Winstead Jones

Abieluretsept

7.74€

Maksudeta: 7.10€

Sari embus 016 Kõik algas pesapallist... Mis kõigutas Laureni hästi organiseeritud elu. Laureni uued naabrid olid lõunaosariiklasest stiilikolumnisti jaoks väljakutse. Siis kohtas..

Gina Wilkins

Tohtrid pulmas

7.74€

Maksudeta: 7.10€

Sari embus 015 Diagnoos: armastusest haige Kaugelt kohale sõitnud Madison Baker ootab põnevusega oma kauaaegse sõbranna pulmi. Ta ei osanud aimatagi, et kohtab seal peiupoissi, k..

Stacy Connelly

Ajutine ülemus... igavene abikaa...

7.19€

Maksudeta: 6.60€

Sari embus 014 ASJAD, MILLEST HOIDUDA: OMA ÜLEMUSSE ARMUMINE Lõppude lõpuks töötas Allison Warner Zach Wilderi alluvuses üksnes ajutiselt. Kes võinuks arvata, et tema ülemus on n..

Teresa Hill

Ettejoonistatud abielu

7.19€

Maksudeta: 6.60€

Sari embus 013 KAS ÕMBLUSED ON REBENEMAS? Pulmakleididisaineril Chloe Allenil oli kõik – esimene kuulsusest klient, debüüt New Yorgi moeetendusel ning ta oli isegi õnnelikult kih..

Lilian Darcy

Imekombel emaks

7.19€

Maksudeta: 6.60€

Sari embus 012 Kas elu muutub uuesti normaalseks? Jodie Palmeril pole ümbritsevast aimugi, sest suurema osa ajast pärast kohutavat liiklusõnnetust on ta viibinud koomas. Nüüd on ..

Cindy Kirk

Jõuluaegne ettepanek

7.19€

Maksudeta: 6.60€

Sari embus 011 („Aisakella“ viisil) Kaugelt, kaugelt Jackson Hole’i ruttab nägus võõras mees. Pesapallistaar ta oli, kuid kihlus tal nurjus siis. Derek Rossi lubas mitt..

Susan Crosby

Palgatud abikaasa

6.54€

Maksudeta: 6.00€

Sari embus 010 Ta sobis tööks täiuslikult… võib-olla liiga täiuslikult Becca Sheridan oli meeleheitel. Edukas ärinaine oli end valega nurka ajanud ning nüüd pidi ta palkama kelle..

Jennifer Greene

Sinu, minu ja meie oma

6.54€

Maksudeta: 6.00€

Sari embus 009 LEIDA PREILI ÕIGE... OMAENDA TAGAAIAST! Lahutusest taastudes soovis äsja vallaliseks jäänud advokaat Mike Cornoy ainult üht: olla maailma parim isa. Kui see tähend..

Cindy Kirk

Tundmatusse armunud

7.19€

Maksudeta: 6.60€

Sari embus 008 Mälestusväärne armulugu? Sotsiaaltöötaja Lexi Brennani hoolde antud patsient oli väljanägemiselt seksikas, nutikas ja vastupandamatult sarmikas, ainult et tal pol..

Marie Ferrarella

Õnneliku lõpuga muinasjutt

6.54€

Maksudeta: 6.00€

Sari embus 007 TEMA ÕNNELIKU LÕPUGA MUINASJUTT Eradetektiiv Jewel Parnell ei usu muinasjutulisse armastusse. Ta usub ohutuisse lühiajalistesse suhetesse ning ema kosjasobitamiska..

Patricia Kay

Vale peig, õige pruut

7.19€

Maksudeta: 6.60€

Sari embus 006 „Jah, abiellume.“ Chloe Patterson pidi ühe päeva pärast saama Rivertoni ühe jõukaima perekonna liikmeks... kuni ta peigmees teise naisega abiellus! Chloe mõist..

Marie Ferrarella

Paari pandud härra Õigega

6.27€

Maksudeta: 5.75€

Sari embus 005 NEIL POLNUD KAVAS ARMUDA Pärast seda, kui Kate Manetti valitud prints konnaks osutus, sai tema elu olulisimaks osaks töö. Ta ei tahtnud uut suhet luua, eriti mitt..

Marie Ferrarella

Ravides üksikisa

6.27€

Maksudeta: 5.75€

Sari Embus 004 KAS NAINE OLEKS SEE RAVIM, MIS MEHE TERVEKS TEEKS? Piiludes kabinetis seisvat Lucas Wingate’i, tundis Nikki Connors vaid rõõmu, et sai mehe vastupandamatu seit..

Cindy Kirk

Doktori beebi

6.90€

Maksudeta: 6.33€

Sari embus 003 Naine oleks need sinised silmad igal pool ära tundnud... July Greer ei suutnud seda uskuda. Siin ta oli – sünnitamas oma esimest last... ja doktor, kes sünnit..