Tom Rath

Tom Rath on asjatundja inimeste käitumise alal äris, tervises ja majanduses. Äri- ja meediamaailma liidrid on teda nimetanud üheks ta põlvkonna suurimaks mõtlejaks ja populaarteaduslike raamatute kirjutajaks.

Tom on kirjutanud viimase kümne aasta kestel viis rahvusvahelist menuraamatut, alates New York Timesi bestsellerist nr 1 „Kui täis on teie tass?“. 2013. aastal oli tema raamat „StrengthsFinder 2.0“ („Tugevuseleidja 2.0“) Amazon.com ülemaailmselt kõige müüdum raamat. Tomi viimased New York Timesi menukid on „Strengths Based leadership“ („Tugevusel põhinev juhtimine“), „Wellbeing“ („Heaolu“) ja „Eat Move Sleep“ „Söö Liigu Maga“). Kokku on ta raamatuid müüdud üle 5 miljoni eksemplari ja need on üle 300 korra jõudnud Wall Street Journali bestsellerite nimekirja.

Lisaks tööle teadlase, kirjaniku ja lektorina töötab Tom Gallupi vanemteaduri ja nõustajana, varem juhtis ta seal kolmteist aastat organisatsiooni tööd töötajate värbamise, tugevuse, juhtimise ja heaolu alal. Tom on olnud ka VHL vähiuurimisorganisatsiooni aseesimees. Tal on teaduskraadid Michigani ja Pennsylvania ülikoolist, viimases on ta praegu külalislektor. Tom, ta naine Ashley ja nende kaks last elavad Arlingtonis Virginias.

Rohkem teavet:

Veebikülg: www.tomrath.org

Twitter: TomCRaths

LinkedIn: WWW.linkedin.com/in/Trath

Facebook: www.facebook.com/authortomrath

Tooted puuduvad.