Sibel Hodge

Sibel Hodge on Ühendkuningriigi ja Austraalia nr 1 bestselleri „Look Behind You“ autor. Tema raamatud on bestsellerid Ühendkuningriigis, USAs, Austraalias, Prantsusmaal ja Saksamaal. Ta kasutab eklektilist žanride segu ning on kirglik inim- ja loomaõiguste eest seisja.

Tema töid on nomineeritud ja välja valitud arvukatele auhindadele, sealhulgas Harry Bowling Prize, Chapter One Promotions Novel Competition, The Romance Reviews (parima romantiliste sugemetega romaani eest) ning Indie Book Bargains (parima indie-raamatu eest kahes kategoorias, 2012). 2013. aasta sõnafestivalil võitis ta parima lasteraamatu auhinna; 2015. aastal esitati Big Al’s Booksi ja Pals Young Adult Readers’ Choice’i auhindadele; 2013. aastal võitis SpaSpa Book auhindade seeriast Crime, Thriller & Mystery Book auhinna; 2015. aastal võitis Readers’ Favorite Young Adult (Coming of Age) Honorable’i auhinna ja 2015. aastal jõudis Oklahoma armastusromaanide autorite rahvusvaheliste digitaalauhindade New Adult finaali. Accredited Online Colleges on kandnud neljakümne parima inimõigustest rääkiva raamatu nimekirja tema novelli „Trafficed: The Diary of a Sex Slave“.

Sibeli viimaste avaldatud raamatute, info ja kuulujuttudega tutvumiseks jälgige tema uudiskirja aadressil www.sibelhodge.com/contact-followme.php

Tooted puuduvad.