Gregg Braden

New York Timesi bestsellerite autor Gregg Braden on olnud erikülaline mitmetel rahvusvahelistel konverentsidel ja meediaüritustel, käsitledes vaimsuse rolli tehnoloogias. Braden on endine arvutisüsteemide vanemdisainer (Martin Marietta Aerospace), arvutigeoloog (Phillips Petroleum) ja tehniliste operatsioonide juht (Cisco Systems), teda peetakse juhtivaks autoriteediks silla rajamisel mineviku tarkuste ja tuleviku teaduse, tervendamise ja rahu vahel.

Gregg Braden on üle 20 aasta uurinud mägikülasid, kaugeid kloostreid, vanu templeid ja unustatud tekste, toomaks esile nende ajatud saladused. Tema otsingud viisid 2004. aastal ilmunud esikraamatuni „The God Code“ („Jumala kood“), mis avalikustas DNA-sse kodeeritud iidse sõnumi.

Aastail 1998–2005 sooritas Braden mitmeid reise Kesk-Tiibeti kloostritesse ja avastas unustatud palvevormi, mis läks kaotsi kunagise piiblikorrigeerimiste tõttu varakristliku kiriku poolt. Oma 2006. aastal ilmunud raamatus „Secrets of the Lost Mode of Prayer“ („Kadunud palvetamisviisi saladused“) esitleb ta seda palvetamisviisi dokumenteeritud kujul. See on palvetamisviis, kus puuduvad sõnad ja muud välised väljendusvahendid, kuid mis viib meid otsekontakti kõike ühendava kvantenergiaga.

Alates oma murrangulisest teosest „Awakening to Zero Point“ („Nullpunktis ärkamine“) kuni intiimse „Walking Between the Worlds’i“ („Jalutuskäigud maailmade vahel“) ning vastuolulise  „The Isaiah Effect’ini“ äratab Gregg Bradeni töö parima igaühes meist, inspireerides meie sügavamaid kirgi ehitama paremat maailma.

Lähema teabe saamiseks võtke palun ühendust Gregg Bradeni kontoriga aadressil

Wisdom Traditions
P. O. Box 5182
Santa Fe, New Mexico 87502
(5059 424-6892)
Veebiaadress: www.greggbraden.com
E-mail: ssawbraden@aol.com

Tooted puuduvad.