Laura Wilson

Laura Wilson on kogenud tervisenõustaja ja hasartne pikamaajooksja. Ta on koolitatud toitumisspetsialist, kes on uurinud toitumist ja loomulikku tervist alates aastast 1999 ning teab tõeliselt optimaalse füüsilise heaolu saavutamise lihtsaid saladusi, ükskõik milline alguspunkt ka poleks.

Ülikoolitudengina muutis Laura omaenda ebatervisliku, ülekaalulise ja vormist väljas suitsetaja elustiili saleda, elujõulise ultramaratonide jooksja elustiiliks. Sellest ajast saadik on ta aidanud tuhandetel inimestel kogu maailmas parandada oma tervist loomulikul moel, jõudmaks suurepärasesse vormi, nägemaks noorem välja ja - mõnedel puhkudel - tervenemaks haigustest.

Laura on endine riikliku terviseameti meditsiiniliste uuringute juht, kvalifitseeritud jõusaaliinstruktor ja tantsuõpetaja ning loomuliku tervise ja vitaalsuse konverentsi organiseerija. Aastatepikkused kogemused erinevates tervise- ja nõustamisvaldkondades on andnud Laurale unikaalse ja sügava nägemuse sellest, mida on vaja, et tõeliselt õilmitseda selles ebatervislikus maailmas, milles me praegu elame.

www.laurawilsononline.com

Laura Wilson

„Aluseline 5”-dieet

16.10€

Maksudeta: 14.77€