Kui pere tuleb kokku

Nancy Thayer
24.50€
  • Saadavus: Laos

Kauaaegne Nantucketi elanik üritab üksildast suve võimalikult hästi veeta. Tema elavaloomuline tütretütar saab teada, mida elult ootab. Selles võluvas, mitut sugupõlve hõlmavas romaanis ootavad neid mõlemat unustamatud üllatused.

Eleanor Sunderland armastab elu Nantucketi saarel. Ta elab kõrgel kaldapealsel, imelises majas, mis on olnud tema suguvõsa käes aastakümneid. Aga sel aastal tunneb ta end paratamatult äralõigatuna – isegi siis, kui saar ärkab suveks ellu, täitub turistide ja reisisellidega. Ta parim sõbranna on sõitnud viimasel hetkel kruiisile, mille tõttu Eleanor tunneb end üksildaselt ja ootab peret nädalavahetustel külla, aga pärast ta abikaasa surma tullakse siia harvemini. Nüüd võtavad rahanäljas lapsed temaga ühendust peamiselt selleks, et oma elu üle kurta ja paluda, et ta müüks armastatud maja suure summa eest maha. Loote...

Kauaaegne Nantucketi elanik üritab üksildast suve võimalikult hästi veeta. Tema elavaloomuline tütretütar saab teada, mida elult ootab. Selles võluvas, mitut sugupõlve hõlmavas romaanis ootavad neid mõlemat unustamatud üllatused.

Eleanor Sunderland armastab elu Nantucketi saarel. Ta elab kõrgel kaldapealsel, imelises majas, mis on olnud tema suguvõsa käes aastakümneid. Aga sel aastal tunneb ta end paratamatult äralõigatuna – isegi siis, kui saar ärkab suveks ellu, täitub turistide ja reisisellidega. Ta parim sõbranna on sõitnud viimasel hetkel kruiisile, mille tõttu Eleanor tunneb end üksildaselt ja ootab peret nädalavahetustel külla, aga pärast ta abikaasa surma tullakse siia harvemini. Nüüd võtavad rahanäljas lapsed temaga ühendust peamiselt selleks, et oma elu üle kurta ja paluda, et ta müüks armastatud maja suure summa eest maha. Lootes alustada suvehooaega positiivses võtmes, otsustab Eleanor, et seitsmekümnes sünnipäev võiks olla hea põhjus kogu pere kokku kutsuda.

Eleanori armas tütretütar Ari on tühistanud pärast ülikooli lõpueksameid kihluse, mis ei tundunud talle tõelise armastuse, vaid pigem kohustusena. Ari ihkab keskkonnamuutust ja oma vanemate snobistlike ootuste eest võimalikult kaugele pääseda. Kasutades äsja tekkinud vabadust, sõidab ta Nantucketile, et enne magistriõpinguid pea selgemaks saada, kolib vanaema juurde ja asub tööle saare rannalaagris. Ta vanaemal tekkib side vana tuttavaga ja Ari ise on täiesti sisse võetud sõbranna sarmikast vanemast vennast. Aga just siis, kui vanaemal ja tütretütrel tekkib mõnus rutiin, tõukavad šokeerivad avastused nad kursilt kõrvale ja tulevik tundub ühtäkki ebakindel.

Paari ootamatusi täis kuu jooksul, mis pöörab nende elu pea peale, sõlmivad Eleanor ja Ari uusi tutvusi ja soojendavad üles vanu ning õpivad Nancy Thayeri Nantucketi võlumaailmas elu ja armastuse keerdkäikudega silmitsi seistes teineteise peale lootma.

Raamatu informatsioon
Lehekülgi: 304
Formaat: Pehmes köites
Mõõtmed: 140x208 mm
Illustratsioonid: ei
Ilmumisaeg: 03.02.2022
Kirjastus: Kirjastus ERSEN
ISBN: 9789949828791
Raamatu nr: D02408522

Lisa kommentaar

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või loo uus konto.

SOOVITAME

Helena R. Myers

Tema elu suurim üllatus

7.74€

Maksudeta: 7.10€

Teri Wilson

Elizabeth ja härra Darcy

14.50€

Maksudeta: 13.30€

Sarah Echavarre

Veel kolm kuud

27.50€

Maksudeta: 25.23€

Debbie Mason

Suvi Kuslapuu mäeahelikus

22.54€

Maksudeta: 20.68€