Meditsiinimeedium. Parandatud ja täiendatud väljaanne

Anthony William
26.45€
  • Saadavus: Laos

TERVENDAMISTARKUS, MIS ON AASTAKÜMNEID OMA AJAST EES

See on raamat, mis algatas terviserevolutsiooni. Meditsiinimeedium Anthony William on aidanud miljonitel inimestel paraneda haigustest, mida on valesti diagnoositud, ebaefektiivselt ravitud või mida arstid ei oska üksi ravida. Terviseteadmiste raamatu parandatud ja täiendatud trükk toetub 30-aastasele inimeste elu tagasitoomise kogemusele. Teaduse jaoks avastamata tohutu hulga terviseinformatsiooni toel jõuab Anthony inimeste valude ja haiguste algpõhjuseni ja annab teada, mida neil tuleb nüüd oma tervise taastamiseks ette võtta – mis pole kunagi olnud tähtsam. Tema lahenduste ja puhastuskavadega on võimalik saavutada silmapaistvaid tulemusi, isegi neil, kes on enne tema poole pöördumist kulutanud aastaid ja suuri rahasummasid kõiksugu ravivormide peale. Nemad on vastus tuhast tõusmi...

TERVENDAMISTARKUS, MIS ON AASTAKÜMNEID OMA AJAST EES

See on raamat, mis algatas terviserevolutsiooni. Meditsiinimeedium Anthony William on aidanud miljonitel inimestel paraneda haigustest, mida on valesti diagnoositud, ebaefektiivselt ravitud või mida arstid ei oska üksi ravida. Terviseteadmiste raamatu parandatud ja täiendatud trükk toetub 30-aastasele inimeste elu tagasitoomise kogemusele. Teaduse jaoks avastamata tohutu hulga terviseinformatsiooni toel jõuab Anthony inimeste valude ja haiguste algpõhjuseni ja annab teada, mida neil tuleb nüüd oma tervise taastamiseks ette võtta – mis pole kunagi olnud tähtsam. Tema lahenduste ja puhastuskavadega on võimalik saavutada silmapaistvaid tulemusi, isegi neil, kes on enne tema poole pöördumist kulutanud aastaid ja suuri rahasummasid kõiksugu ravivormide peale. Nemad on vastus tuhast tõusmisele.

Raamat toob päevavalgele meditsiiniringkondadele endiselt mõistetamatute või raskesti mõistetavate krooniliste haigusnähtude, tervisehäirete ja haiguste tõelised põhjused. Ka leiab see lahendusi tosinale meid vaevavale tervisehädale, nagu Lymeʼi tõvele, fibromüalgiale, neerupealiste väsimusele, müalgilisele entsefalomüeliidile / kroonilise väsimuse sündroomile, hormonaalsele tasakaalutusele, Hashimoto türeoidiidile, hulgiskleroosile, reumatoidartriidile, depressioonile, neuroloogilistele tervisehäiretele, kroonilisele põletikule, autoimmuunhaigustele, veresuhkru tasakaalutusele, jämesoolepõletikule ja teistele seedehäiretele jne.

Siit leiate ka tuge immuunsusele, täiesti uusi retsepte ja veel rohkem lahendusi hinge ja vaimu kosutamiseks pärast seda, kui meie emotsioonidekangas on haiguste või elusündmuste tõttu rebenenud. Olenemata sellest, kas sulle on pandud diagnoos, mida sa ei mõista; sul on haigusnähud, mida sa ei oska ravida; sulle kallis inimene on haige või oled arst, kes tahab oma patsientide eest paremini hoolitseda, pakub „Meditsiinimeedium“ vajalikke vastuseid. See on ka teejuht kõigile, kes ihkavad leida pikaealisuse ja tervema elu saladusi.

E-raamatu informatsioon
Formaat: E-raamat (PDF)
Ilmumisaeg: 09.01.2023
Kirjastus: Kirjastus ERSEN
ISBN: 9789916310007
Raamatu nr: 12111
Allalaadimiseks lubatud päevade arv: 7

Lisa kommentaar

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või loo uus konto.

SOOVITAME

Jackie Braun

Kui sõrmus on paras...

7.74€

Maksudeta: 7.10€

Sarah Penner

Londoni Seansiühing

27.60€

Maksudeta: 25.32€

O. Henry

100 valitud novelli. II raamat

4.53€

Maksudeta: 4.16€

Barbara Cartland

Armastuse puudutus

3.08€

Maksudeta: 2.83€

Debbie Macomber

Linnatüdruk maal

12.65€

Maksudeta: 11.61€

Susan Wiggs

Paadisillal. Kolmas raamat

23.00€

Maksudeta: 21.10€