Kui pere tuleb kokku

Nancy Thayer
22.54€
  • Saadavus: Laos

Kauaaegne Nantucketi elanik üritab üksildast suve võimalikult hästi veeta. Tema elavaloomuline tütretütar saab teada, mida elult ootab. Selles võluvas, mitut sugupõlve hõlmavas romaanis ootavad neid mõlemat unustamatud üllatused.

Eleanor Sunderland armastab elu Nantucketi saarel. Ta elab kõrgel kaldapealsel, imelises majas, mis on olnud tema suguvõsa käes aastakümneid. Aga sel aastal tunneb ta end paratamatult äralõigatuna – isegi siis, kui saar ärkab suveks ellu, täitub turistide ja reisisellidega. Ta parim sõbranna on sõitnud viimasel hetkel kruiisile, mille tõttu Eleanor tunneb end üksildaselt ja ootab peret nädalavahetustel külla, aga pärast ta abikaasa surma tullakse siia harvemini. Nüüd võtavad rahanäljas lapsed temaga ühendust peamiselt selleks, et oma elu üle kurta ja paluda, et ta müüks armastatud maja suure summa eest maha. Loote...

Kauaaegne Nantucketi elanik üritab üksildast suve võimalikult hästi veeta. Tema elavaloomuline tütretütar saab teada, mida elult ootab. Selles võluvas, mitut sugupõlve hõlmavas romaanis ootavad neid mõlemat unustamatud üllatused.

Eleanor Sunderland armastab elu Nantucketi saarel. Ta elab kõrgel kaldapealsel, imelises majas, mis on olnud tema suguvõsa käes aastakümneid. Aga sel aastal tunneb ta end paratamatult äralõigatuna – isegi siis, kui saar ärkab suveks ellu, täitub turistide ja reisisellidega. Ta parim sõbranna on sõitnud viimasel hetkel kruiisile, mille tõttu Eleanor tunneb end üksildaselt ja ootab peret nädalavahetustel külla, aga pärast ta abikaasa surma tullakse siia harvemini. Nüüd võtavad rahanäljas lapsed temaga ühendust peamiselt selleks, et oma elu üle kurta ja paluda, et ta müüks armastatud maja suure summa eest maha. Lootes alustada suvehooaega positiivses võtmes, otsustab Eleanor, et seitsmekümnes sünnipäev võiks olla hea põhjus kogu pere kokku kutsuda.

Eleanori armas tütretütar Ari on tühistanud pärast ülikooli lõpueksameid kihluse, mis ei tundunud talle tõelise armastuse, vaid pigem kohustusena. Ari ihkab keskkonnamuutust ja oma vanemate snobistlike ootuste eest võimalikult kaugele pääseda. Kasutades äsja tekkinud vabadust, sõidab ta Nantucketile, et enne magistriõpinguid pea selgemaks saada, kolib vanaema juurde ja asub tööle saare rannalaagris. Ta vanaemal tekkib side vana tuttavaga ja Ari ise on täiesti sisse võetud sõbranna sarmikast vanemast vennast. Aga just siis, kui vanaemal ja tütretütrel tekkib mõnus rutiin, tõukavad šokeerivad avastused nad kursilt kõrvale ja tulevik tundub ühtäkki ebakindel.

Paari ootamatusi täis kuu jooksul, mis pöörab nende elu pea peale, sõlmivad Eleanor ja Ari uusi tutvusi ja soojendavad üles vanu ning õpivad Nancy Thayeri Nantucketi võlumaailmas elu ja armastuse keerdkäikudega silmitsi seistes teineteise peale lootma.

E-raamatu informatsioon
Formaat: E-raamat (PDF)
Ilmumisaeg: 01.02.2023
Kirjastus: Kirjastus ERSEN
ISBN: 9789916310014
Raamatu nr: 12056
Allalaadimiseks lubatud päevade arv: 7

Lisa kommentaar

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või loo uus konto.

SOOVITAME

Adena Sepp

Langevate tähtede serenaad

11.77€

Maksudeta: 10.80€

Laura Martin

Kapteni võimatu valik

19.09€

Maksudeta: 17.51€

Shari Low

Üks suvepäev

22.50€

Maksudeta: 20.64€

O. Henry

100 valitud novelli. III raamat

4.53€

Maksudeta: 4.16€

Emma Davies

Valguse poole

22.00€

Maksudeta: 20.18€