Suusoojaks. Titani õed, II raamat

Susan Mallery
11.84€
  • Saadavus: Laos

Kes tahaks mu tütrega abielluda?

Skye Titani jõukas isa arvab, et võib ikka veel tütrele dikteerida, millised mehed talle meeldima peavad. Nüüdseks leseks jäänud ja üksikema, ei ole Skye enam see jah-tüdruk, kes ta kord enne oli. Eriti nüüd, kui Texasesse on pärast kaheksat aastat tagasi saabunud tema elu armastus. Ja sellele mehele ei meeldi vastused, mida naine tema küsimustele annab. Selle kohta, miks naine ta altari ees maha jättis. Ja tema kaheksa-aastase tütre kohta. Endine mereväe eriüksuslane Mitch Cassidy tuleb koju ja leiab peaaegu kõik muutunud olevat. Mehe lahingutes saadud haavad on pannud kaaslasi temasse teisiti suhtuma. Ühtäkki on tema karjakasvatusrantšo muudetud orgaaniliseks. Aga aeg pole muutnud tema iha Skye’ järele – ega vähendanud valu reetmise eest. Mitch ei räägi niisama suusoojaks, vaid tahab, et naise lopsakas suu avaldaks ...

Kes tahaks mu tütrega abielluda?

Skye Titani jõukas isa arvab, et võib ikka veel tütrele dikteerida, millised mehed talle meeldima peavad. Nüüdseks leseks jäänud ja üksikema, ei ole Skye enam see jah-tüdruk, kes ta kord enne oli. Eriti nüüd, kui Texasesse on pärast kaheksat aastat tagasi saabunud tema elu armastus. Ja sellele mehele ei meeldi vastused, mida naine tema küsimustele annab. Selle kohta, miks naine ta altari ees maha jättis. Ja tema kaheksa-aastase tütre kohta. Endine mereväe eriüksuslane Mitch Cassidy tuleb koju ja leiab peaaegu kõik muutunud olevat. Mehe lahingutes saadud haavad on pannud kaaslasi temasse teisiti suhtuma. Ühtäkki on tema karjakasvatusrantšo muudetud orgaaniliseks. Aga aeg pole muutnud tema iha Skye’ järele – ega vähendanud valu reetmise eest. Mitch ei räägi niisama suusoojaks, vaid tahab, et naise lopsakas suu avaldaks tõe.

Kuid kas mees on valmis möödunut unustama ja aitama Skye’l isa tuhvli alt välja tulla? Kas ta on valmis laskma oma murtud südamel paraneda?


Vaata ka:

Ihu ja hingega. Titani õed, I raamat
Südamelt ära. Titani õed, III raamat
Kuumalt kannul. Titani õed, IV raamat

E-raamatu informatsioon
Formaat: E-raamat (PDF)
Ilmumisaeg: 19.07.2010
Kirjastus: Kirjastus ERSEN
ISBN: 9789949201181
Raamatu nr: 10451
Allalaadimiseks lubatud päevade arv: 7

Lisa kommentaar

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või loo uus konto.

SOOVITAME

Jennie Lucas

Armasta, austa ja reeda

7.74€

Maksudeta: 7.10€

Betty Neels

Poissmehe pulmad

11.99€

Maksudeta: 11.00€